Валуєв відреагував на лайливий хіт про Путіна, давши пораду щодо України

76,3 т.
Микола Валуєв

Депутата Держдуми Миколу Валуєва обурили дії українських уболівальників у матчі 2-го туру чемпіонату Європи з футболу проти Північної Македонії. Фанати в дебюті зустрічі виконали знаменитий лайливий хіт про президента Росії Володимира Путіна.

На думку Валуєва, росіяни обов'язково відреагують на цю ситуацію. Водночас колишній боксер порадив не прив'язувати ситуацію до конкретної країни.

"Реакція буде, безумовно. Це їх не прикрашає, в той час, коли ми вболіваємо за українську збірну. І порівняння тут не на користь українських уболівальників. Не варто шукати тут політичний підтекст, треба від цього абстрагуватися", – цитує Валуєва "Газета. Ru".

Як повідомляв OBOZREVATEL, пісня "Путін - х**ло" потрапила в ефір відразу двох російських телеканалів.

Матч Євро-2020 між Україною та Північною Македонією завершився з рахунком 2:1.

Україна - Північна Македонія

Незважаючи на перевагу наших футболістів, вони заробили необов'язковий пенальті у другому таймі.

Українці перемогли

Після перерви Руслан Малиновський міг зробити рахунок 3:1, але не забив 11-метровий удар.

Руслан Малиновський не забив пенальті у ворота македонців.

У цьому поєдинку особлива увага була прикута до українських уболівальників.

Українські вболівальники на матчі в Бухаресті

Вони вивісили на трибунах кілька прапорів, один з яких організатори змусили зняти.

Чорно-червоні прапори на трибунах

Після матчу трибуни влаштували скандування "Шева! Шева!".

Андрій Шевченко в матчі проти Північної Македонії

Збірна України підійшла до своїх фанатів і подякувала їм за підтримку.

Збірна України з футболу

На післяматчевій пресконференції лідер "жовто-синіх" Андрій Ярмоленко утнув витiвку з пляшками спонсорів, переінакшивши вчинок Кріштіану Роналду.

Андрій Ярмоленко

Свій наступний поєдинок українці проведуть проти Австрії. Вже опубліковано розклад, як нашій команді вийти в плей-оф.

Календар плей-оф

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".