7-й етап Кубку світу з біатлону: результати і звіти

33,0 т.
Біатлон

Із 21 до 24 січня в італійському Антгольці-Антерсельві відбувся сьомий етап Кубку світу з біатлону.

Захід складався з трьох дисциплін: індивідуальної гонки, естафети та гонки з масовим стартом.

Українські вболівальники змогли насолодитися гонками завдяки прямим телетрансляціям на "UA:Перший". Окрім того, змагання можна було побачити на російських Eurosport і "МатчТВ", а також на "Білорусь 5".

16:05, 15 км мас-старт, чоловіки / ЗВІТ

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 6-му етапі збірна України не змогла завоювати медалі. Найкращим із наших спортсменів став Дмитро Підручний, фінішувавши в спринті на сьомому місці.

Крім того, жіноча команда вперше з березня 2019 року не була представлена жодною спортсменкою в мас-старті. Кваліфікуватися в цю гонку Юлії Джимі завадила уродженка Санкт-Петербурга, якій українка напередодні програла 0,3 секунди в спринті.