Українець створив сенсацію в індивідуальній гонці на Кубку світу з біатлону

Антон Дудченко

Збірна України потрапила в п'ятірку найкращих у чоловічій індивідуальній гонці на 20 км на сьомому етапі Кубку світу з біатлону, який проходить у ці дні в італійській Антохльц-Антерсельві.

Найкращий результат серед українських спортсменів сенсаційно показав Антон Дудченко, який став одним з чотирьох біатлоністів, які чисто відстрілялися на всіх вогневих рубежах. Це дозволило йому посісти п'яте місце з відставанням в 1:10,9 від лідера. На жаль, до третьої позиції йому не вистачило всього 0,3 секунди.

Непогано проявив себе на стрільбі й Артем Тищенко, який з одним промахом набрав перші очки в сезоні. Наш співвітчизник фінішував 34-м.

Інші наші співвітчизники Дмитро Підручний, Артем Прима та Руслан Ткаленко невдало провели стрільбу і так само, як і Тищенко, не зуміли увійти в двадцятку найкращих.

Росіянин Олександр Логінов фінішував на першому місці, подолавши дистанцію за 48:41,8. "Срібло" завоював норвежець Стурла Легрейд (+58,5), а "бронзу" – Кантен Фійон Має (+1:10,6).

Результати чоловічої індивідуальної гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, українка Юлія Джима завоювала "срібло" індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону.