Україна завоювала "срібло" індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону

Юлія Джима

Збірна України відмінно виступила на старті сьомого етапу Кубка світу з біатлону, який почався жіночою індивідуальною гонкою на 15 км в італійській Антгольц-Антерсельві.

Найкращий результат серед наших спортсменок показала Юлія Джима, яка єдиною ідеально пройшла чотири вогневі рубежі та посіла друге місце з відставанням у 43,7 від лідера.

Дар'я Блашко з трьома штрафними хвилинами прийшла на фініш 57-ю. Олена Підгрушна допустила один промах на останній стрільбі і не змогла поборотися за найвищі місця, але все одно закінчила заїзд 16-ю, а Валентина Семеренко помилилася двічі і стала 28-ю. Її сестра Віта, заявлена під 78-м номером, не вийшла на дистанцію.

За підсумками цього заїзду Джима кваліфікувалася у мас-старт.

Переможницею гонки стала австрійська біатлоністка Ліза-Тереза Гаузер, яка подолала дистанцію за 42:29,3. "Бронзу" виборола француженка Анаіс Шевальє-Буше (+1:04).

Результати жіночої індивідуальної гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше збірна України взяла "срібло" в чоловічій естафеті на Кубку IBU.