"Динамо" розгромно перемогло в УПЛ, збільшивши відрив від "Шахтаря"

19,6 т.
Львів - Динамо

Київське "Динамо" в центральному матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі розгромно обіграло на виїзді ФК "Львів" (4:1) і відірвалося в турнірній таблиці від "Шахтаря" на 4 очки.

Декількома годинами раніше "гірники" на 4-й доданій хвилині пропустили гол від "Зорі" і зазнали поразки 0:1.

Матч почався для киян чудово. Вже на 50-й секунді воротар господарів Орест Костик грубо помилився, не зафіксувавши м'яч після легкого удару Циганкова, чим скористався Бесєдін. Артем впевнено зіграв на добиванні, відкривши рахунок – 0:1.

Столичні футболісти продовжували володіти ініціативою. Сидорчук за кілька хвилин двічі міг збільшувати перевагу.

Спершу його "постріл" з-за меж штрафного заблокували захисники, друга спроба припала вище воріт.

На 33-й хвилині "Динамо" заробило пенальті. Міубі не влучив по м'ячу і зачепив ногу Буяльського. Дмитро Крівушкін поставив 11-метровий, який підтвердив Микола Балакін, який працює за ВАР.

Віктор Циганков чітко реалізував покарання – 0:2.

Після перерви ситуація не змінилася. Динамівці в дебюті другого тайму лідирували, практично не давши опонентам жодного шансу.

На 52-й хвилині Кендзьора після затяжної атаки і подачі кутового зробив рахунок розгромним – 0:3.

Київська команда розслабилася, за що заслужено поплатилася. На 69-й хвилині Чир'як обіграв трьох захисників, але вдарити не зміг. Назарій Нич прийняв м'яч і по-футзальному пробив Бущану між ніг – 1:3.

Подальші 20 хвилин "Динамо" просто кинуло грати, віддавши перевагу команді зі Львова. Господарі домінували, але без гострих моментів.

Під завісу зустрічі Олександр Караваєв міг забивати четвертий м'яч, але Костик реабілітувався за свій ляп, зробивши ефектний сейв.

Однак від четвертого голу воротар львів'ян не втік. Лєднєв зробив рахунок розгромним. Після перевірки ВАР суддя зафіксував взяття воріт.

"Львів" – "Динамо" 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 – 1 Бесєдін, 0:2 – 36, пенальті Циганков, 0:3 – 52 Кендзьора, 1:3 – 69 Нич, 1:4 – 90 Лєднєв.

Львів – Костик, Якимець, Махмутович, Міубі (Романчук, 46), Брикнер, Грисьо (Ременяк, 82), Довгий (Семенів, 72), Рафаел Сабіно (Чир'як, 46), Альваро (Захарків, 59), Рожеріо Шина, Нич.

Динамо – Бущан, Забарний, Кендзьора, Караваєв (Сідклей, 88), Сирота, Буяльський, Шапаренко, Циганков (Лєднєв, 80), Сидорчук (Шепелєв, 62), Родрігеш (де Пена, 62), Бесєдін (Супряга, 62).

Попередження: Махмутович (33), Брикнер (36).

Свій наступний поєдинок в УПЛ підопічні Луческу проведуть 7 березня проти "Миная".

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня кияни в гостях мінімально перемогли "Брюгге" і вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи. За результатами жеребкування на цій стадії столичним футболістам випав іспанський клуб. Головний тренер команди вже оцінив майбутні ігри з "Динамо".