"Динамо" вийшло до Ліги чемпіонів, склавши компанію "Барселоні", "Реалу" та "Баварії"

12,4 т.
Динамо Київ

Київське "Динамо", достроково оформивши чемпіонство в Прем'єр-лізі України, офіційно забезпечило собі участь в груповому раунді Ліги чемпіонів сезону 2020/21.

До цього виступ в найсильнішому футбольному клубному турнірі Європи гарантували "Атлетіко", "Реал", "Барселона", "Манчестер Сіті" і "Баварія".

Нагадаємо, що в сезоні 2020/21 "біло-сині" пробилися в груповий етап ЛЧ через два раунди кваліфікації, обігравши нідерландський "АЗ" і бельгійський "Гент".

У групі G "біло-сині" посіли підсумкове 3-е місце і вийшли до Ліги Європи, де разом з "Шахтарем" не змогли пробитися в чвертьфінал і вилетіли з турніру. Після цього Україна втратила пряме місце в груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2022/23.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "біло-сині" в матчі 23-го туру в Прем'єр-лізі розгромили "Інгулець" (5:0) і через 5 років в 16-й раз у своїй історії стало чемпіоном України.

Після гри президент "Динамо" Ігор Суркіс прийшов до команди в роздягальню, щоб привітати своїх футболістів.

Відзначимо, що Луческу став першим фахівцем, який виграв чемпіонат України, як наставник "Шахтаря", так і "Динамо".

Для киян цей трофей став 37-м за час незалежності нашої країни. В активі столичної команди 16 чемпіонств, 12 Кубків України і 9 Суперкубків.