5-й етап Кубку світу з біатлону: результати та звіти

3 хвилини
140,4 т.
Кубок світу з біатлону

У німецькому Оберхофі з 7 по 9 січня відбулися чергові гонки Кубку світу з біатлону. 5-й етап на трасі стадіону "DKB Ski Arena" через коронавірусні обмеження вiдбувся без глядачів.

Обергоф відомий своїм чистим гірським повітрям та лісовими стежками. У цьому місці, що став курортом ще в ХІХ столітті, тепер розташований німецький центр зимових видів спорту, особливо біатлону, а також бобслею та скелетону.

Траса в Обергофі

Уболівальники біатлону з України можуть підтримати своїх улюблених атлетів біля екранів телевізорів та інших мультимедійних пристроїв. Прямі трансляції організовує телеканал "UA: Перший", який доступний у цифровому ефірі T2 та на платформі Megogo. Крім того, гонки показують Eurosport, "МатчТВ" та "Білорусь 5".

15:45. Гонка переслідування, 10 км (жінки) / ЗВІТ

Історично етап в Обергофі є не найуспішнішим для української збірної у медальному плані. Проте через те, що у цьому місці перегони проводяться дуже давно, біатлоністи з України здобули чимало нагород – 15 медалей.

Стадіон в Обергофі

За останні 5 років на п'єдесталі в Обергофі стояла лише Віта Семеренко, яка у січні 2018-го тут завоювала "бронзу" у переслідуванні.

Віта Семеренко

Востаннє "золото" збірна України привозила з Обергофа у сезоні 2012/2013. Тоді українки перемогли у естафеті.

Оксана Хвостенко

Зазначимо, що попередній етап, який приймав французький Ансі, завершився невдало для українських біатлоністів. Наші співвітчизники не змогли завоювати медалі.

Олена Білосюк (Підгрушна) на трасі

Найкращий результат у жінок показала Олена Білосюк (Підгрушна), посівши 18-те місце у спринті.

Екс-білоруська

У чоловіків Тарас Лесюк фінішував 46-м, хоча у Хохфільцені Україна чудово виступила у жіночій естафеті Кубку світу.