Біатлоністка збірної України видала ідеальну стрільбу, відігравши 9 позицій у гонці Кубку світу

3 хвилини
14,0 т.
Дар'я Блашко

У німецькому Обергофі гонкою переслідування серед жінок на 10 км завершилася програма 5-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірну України представляли Валентина Семеренко, Дар'я Блашко та Юлія Джима.

Найкращий результат продемонструвала Блашко. Нещодавня призерка у змішаній естафеті бездоганно виконала всі 20 пострілів та фінішувала 22-ю, відігравши 9 позицій порівняно зі стартом.

Валя Семеренко стартувала ідеально, після перших двох вогневих рубежів, піднявшись у топ-10. На жаль, на цьому успіхи 35-річної сумчанки закінчились. Три неточні постріли на першій стрільбі відкинули її вглиб пелотона. Підсумок – 33-я позиція.

Валентина Семеренко

Юлія Джима всю гонку була в ар'єргарді. Шість неточних пострілів не дозволили київській спортсменці розраховувати на місце вище 36-го.

Юлія Джима

Перемогу в гонцi здобула норвежка Марте Олсбю Ройселанд. Другою стала представниця Швеції Ханна Еберг. "Бронза" на рахунку Динари Алімбекової (Білорусь).

Результати пасьюту

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька годин тому завершився чоловічий пасьют. Росіянин Олександр Логінов перед 4-ю стрільбою мав перевагу в 50 секунд над усіма переслідувачами, але став лише п'ятим.

Олександр Логінов

Збірна України, яка була представлена Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Богданом Цимбалом, не змогла боротися за високі нагороди, фінішувавши за межою першої двадцятки.

Результати гонки переслідування

Напередодні збірна України виборола першу нагороду на КС з біатлону. Наші спортсмени фінішували третіми у змішаній естафеті.

Дар'я Блашко бігла заключний етап

Нагадаємо, що російські біатлоністи цього сезону кілька разів ставали учасниками курйозних ситуацій.

Євген Гараничев стартував із запізненням

Так Євген Гараничев запізнився на старт спринтерських перегонів 1-го етапу Кубку світу. Замість 116-го місця, 33-річний біатлоніст стартував 117-м із відставанням у 35 секунд.

Едуард Латипов

До цього Едуард Латипов забув фінішувати і поїхав далі на дистанцію. Зрештою спортсмен втратив шанси на високе місце.​

Нігматулліна фінішувала 82-ою у спринті.

7 січня російська біатлоністка Уляна Нігматулліна отримала серйозне покарання, забувши пройти один із штрафних кіл, а вболівальники затаврували її ганьбою.