Двоє українців відстрілялися без промахів у спринті Кубку світу з біатлону в Ансі

1,9 т.

На четвертому етапі Кубку світу з біатлону у французькому Ансі провели другу гонку. На 10-кілометрову дистанцію чоловічого спринту з двома вогневими рубежами вийшли і троє українців. Щоправда, наша команда виступила не в оптимальному складі, оскільки лідери на чолі із Дмитром Підручним вирушили на тренувальний збір на високогір'я до Італії.

У Франції ж одразу двоє українських біатлоністів провели стрільбу без промахів і пробилися до учасників гонки переслідування, куди допускають 60 найкращих за підсумками спринту. 25-річний Тарас Лесюк стартував останнім із наших, під №69, але показав найкращий результат. Закривши всі 10 мішеней, уродженець Івано-Франківської області програв переможцю, норвежцю Йоханнесу Тінгнесу Бьо, 1 хвилину 58,2 секунди та опинився на 46-й підсумковій позиції.

Лесюк проводить стрільбу на вогневому рубежі.

Також чисто стріляв і 28-річний Артем Тищенко, але біг повільніше за Тараса, тому фінішував 55-м. 29-річний Руслан Ткаленко зробив одразу три промахи і показав невисоку швидкість на дистанції, тому не потрапив навіть у сотню найкращих.

Результати чоловічого спринту.

Призерами ж разом із Бьо-молодшим стали росіянин Едуард Латипов та ще один норвежець – Філіп Андерсен. Ніхто з них жодного разу не вистрілив "у молоко".

Йоханнес Бьо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дві українські біатлоністки порадували чистою стрільбою у спринті Кубка світу в Ансі.

Нагадаємо, де і коли дивитися 4-й етап Кубка світу з біатлону: результати, календар, розклад трансляцій, звіти.