Молодий українець обставив лідерів у біатлонній "лотереї" в спринті в Обергофі

74,9 т.
Молодий українець обставив лідерів у біатлонній 'лотереї' в спринті в Обергофі

У п'ятницю, 7 січня, перший у 2022 році етап Кубка світу з біатлону відкрився в німецькому Обергофі спринтерською гонкою у чоловіків на 10 км. Змагання у Тюрінгії пройшли без глядачів через вимоги влади з коронавірусу.

Після дощу в попередні дні сьогодні погода "порадувала" спортсменів хуртовиною. Тому умови на трасі були екстремальні, а результати дивували, часом нагадуючи лотерею.

Погода в Обергофі.

Збірна України виставила п'ятьох біатлоністів, і найкращим із них дещо несподівано виявився Богдан Цимбал. 24-річний сумчанин випередив визнаних лідерів збірної Артема Приму та Дмитра Підручного й із одним промахом (на стрільбі стоячи) показав 19-й результат. Від переможця він відстав на одну хвилину 4,8 секунди.

Богдан Цимбал на стрільбі.

Другим у українській команді став ще один представник Сумської області. Антон Дудченко з одним неточним пострілом розташувався на 26-й позиції (+1.17,5). А ось Прима і Підручний зробили по чотири (!) промахи і виявилися лише на 44-му та 66-му рядках підсумкового протоколу.

Ще один українець, Тарас Лесюк, також не потрапив у топ-60 і не виступить у гонці переслідування. 25-річний спортсмен фінішував наприкінці восьмого десятка із п'ятьма штрафними колами.

Призерами ж стали росіянин Олександр Логінов (1 промах), француз Емільєн Жаклен (2; +6,5 сек.) та норвежець Стурла Легрейд (1; +15,1 сек.).

Результати спринту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер збірної Росії підхопив коронавірус на Кубку світу.

Дізнайтеся, де дивитися 5-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій.