Українка Семеренко показала ідеальну стрільбу в біатлонному спринті в Оберхофі

28,9 т.

Жіноча спринтерська гонка на п'ятому етапі Кубку світу в німецькому Обергофі проходила також у не найсприятливіших умовах, як і чоловіча декількома годинами раніше. Снігопад практично не зменшився, та й пориви вітру продовжували заважати біатлоністам.

Лідером збірної України у п'ятницю виявилася олімпійська чемпіонка-2014 Валентина Семеренко, яка повернулася до основного складу після Кубку IBU. 35-річна сумчанка закрила всі 10 мішеней на вогневих рубежах і посіла 13-те місце, програвши переможниці 46,5 секунди.

Киянка Юлія Джима показала хорошу швидкість, але три промахи на стрільбі відкинули її на 21-шу підсумкову позицію з відставанням від лідера в 1 хв 13,6 сек. За чистої стрільби Юля могла б претендувати на потрапляння на п'єдестал.

Також усі сили віддала Дар'я Блашко. Ексбілоруска успішно провела стрільбу і лежачи, і стоячи, але забагато поступилася лідерам ходом на дистанції й опинилася на 31-му рядку протоколу.

Катерина Бех та Ольга Абрамова провели не найуспішнішу гонку і, зробивши по чотири промахи, розташувалися на фініші у дев'ятому десятку.

Виграла гонку норвежка Марте Олсбю-Ройселанд, а друге місце поділили білоруска Анна Сола та француженка Жулья Сімон, які відстали на 7,1 секунди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи пояснили невдачу в Обергофі: "Лижі не їдуть".

Нагадаємо, де дивитися 5-й етап Кубку світу з біатлону: розклад трансляцій.