Збірна України осоромилася на старті естафети Кубку світу з біатлону

106,5 т.
Українці фінішували 10-ми у змішаній естафеті

Змішаною естафетою продовжився у німецькому Обергофі 5-й етап Кубку світу з біатлону. Збірну України представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Валентина Семеренко та Юлія Джима.

Відео дня

Вже на старті гонки Прима потрапив у неприємну ситуацію. 34-річний уродженець Чернігова переплутав килимок для стрілянини, під'їхавши до чужого номера. Усвідомивши помилку, українець одразу виправився, проте втратив на цьому кілька секунд.

Також це вплинуло і на стрілянину Артема. Прима зробив три неточні постріли і пішов зі стрільбища передостаннім, поступаючись 35 секунд першим місцем.

На стійці наш стартер ще раз промазав і приїхав на передачу естафети лише 19-м з відставанням у 64 секунди.

Три етапи, що залишилися, збірна України провела на кордоні першої десятки, намагаючись пробитися в квіткову церемонію (шістка найкращих). Дмитро Підручний зміг підняти "жовто-синіх" на 10 позицій, але більшого зробити наші біатлоністи не змогли.

Українські дівчата не продемонстрували високу швидкість та точну стрілянину, збільшивши відставання від першого місця на хвилину.

Підсумком стала 10-та позиція та 12 додаткових патронів.

Перемогу у гонцi здобула Норвегія. Другими стали представники Білорусі. Третє місце у команди Франції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у спринті збірна України виставила п'ятьох біатлоністів, і найкращим з них дещо несподівано виявився Богдан Цимбал.

24-річний сумчанин випередив визнаних лідерів збірної Артема Приму та Дмитра Підручного та з одним промахом (на стрільбі стоячи) показав 19-й результат.