Лідер збірної Росії безглуздо втратив перемогу на Кубку світу з біатлону

3 хвилини
48,1 т.
Олександр Логінов

У німецькому Обергофі гонка переслідування серед чоловіків на 12.5 км на 5-му етапі Кубку світу з біатлону завершилася драматичною розв'язкою. Росіянин Олександр Логінов перед 4-ою стрільбою мав перевагу в 50 секунд над усіма переслідувачами, але став лише п'ятим.

29-річний уродженець Саратова впевнено розпочав змагання, ідеально пройшов перші два вогневі рубежі, лідируючи на трасі. Після промаху на першій стійці Логінов продовжував йти першим і доля "золота" вирішувалася на останній стрільбі.

Логінов промазав тричі

Росіянин несподівано вирішив поміняти тактику, зробивши акцент на скорострільності, але не зміг впоратися з нервами. Олександр зробив поспіль три неточні постріли, втративши перемогу.

Проти біатлоніста збірної Росії зіграв і француз Кантен Фійон Має, який ідеально відстрілявся і пішов на останнє коло першим.

Другим фінішував швед Себастьян Самуельсон. Логінова на трасі обійшли норвежці Тар'єй Бо і Стурла Легрейд.

Призери гонки: Самуельссон, Фійон Має, Бо

Збірна України, яка була представлена Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Богданом Цимбалом, не змогла боротися за високі нагороди, фінішувавши за межами першої двадцятки.

Цимбал став 23-м, Дудченко 26-м, а Підручний 38-м.

Результати гонки переслідування

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна України здобула першу нагороду на Кубку світу з біатлону. Наші спортсмени фінішували третіми у змішаній естафеті.

Дар'я Блашко бігла заключний етап

Нагадаємо, що російські біатлоністи цього сезону кілька разів ставали учасниками курйозних ситуацій.

Євген Гараничев стартував із запізненням

Так Євген Гараничев спізнився на старт спринту 1-го етапу Кубку світу. Замість 116-го місця 33-річний біатлоніст стартував 117-м із відставанням у 35 секунд.

Едуард Латипов

Перед цим Едвард Латипов забув фінішувати і пішов далі на трасу. В результаті спортсмен втратив шанси на високе місце.

Нігматуліна фінішувала 82-ою у спринті.

7 січня російська біатлоністка Уляна Нігматуліна отримала суворе покарання, забувши виконати один із штрафних, і вболівальники заклеймили це ганьбою.