Виліт кривдників України: визначилися фіналісти Євробаскету-2022

3,8 т.

У Берліні пройшли півфінальні матчі Євробаскету-2022, які дали нам відповідь на питання про двох фіналістів чемпіонату Європи цього року. Першим фіналістом стала збірна Франції, виправдавши свій статус фаворита і поклавши край казковій серії Польщі, яка вибила з турніру Україну, розгромивши суперника 95:54.

Після не дуже результативного початку (24 – найменша кількість очок для першої чверті на цьому чемпіонаті Європи), з другої чверті французи почали нарощувати перевагу, сильно відігравши в захисті в першу чергу. За 20 хвилин Польща набрала лише 18 очок, що є найгіршим результатом з 1946 року. В атаці французи не сильно вражали, але 34 очки за першу половину, а далі 30 та 31 очок в наступних десятихвилинках спокійно вивели збірну Франції у фінал.

Польща – Франція – 54:95 (9:15, 9:19, 18:30, 18:31)

У фіналі Франція зіграє з Іспанією, яка не пустила у вирішальний матч господарів збірну Німеччини.

Матч пройшов на рівних, а команди по черзі видавали більш вдалі відрізки. Наприклад, Іспанія на початку другої чверті вела +9, але в її кінці вже програвала -7. У третій чверті вже Німеччина вела +10, але Іспанія відігралась і сама впевнено вийшла вперед.

Все вирішилось в останній п’ятихвилинці, коли Німеччина перестала влучати у нападі, а у Іспанії видав блискучий відрізок Усман Гаруба. Він спершу заробив фол і реалізував два штрафних, а далі видав три асисти в трьох атаках поспіль плюс чудово відіграв в захисті під кільцем. В результаті Іспанія отримала +6 за три хвилини до кінця. Німці намагались врятуватись, почали вручати три очкові, але й Іспанія не дала шансу, показавши 100% результативність штрафних у кінцівці.

Німеччина – Іспанія – 91:96 (24:27, 27:19, 20:19, 20:31)

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України не змогла вийти до 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Наша команда в запеклій боротьбі з рахунком 86:94 поступилася полякам.

Нагадаємо, що українці посіли підсумкове друге місце у своїй групі, вигравши у трьох поєдинках із п'яти.

У першому турі Євробаскету-2022 наші хлопці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу у поєдинку проти естонців.

У третьому турі ЧЄ "жовто-сині" сенсаційно перемогли збірну Італії. Цей успіх дозволив нашій команді достроково вийти до плей-оф турніру.

У четвертому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України програла команді Греції, а в п'ятому – поступилася Хорватії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!