Україна сенсаційно обіграла Італію та достроково вийшла до плей-оф Євробаскету-2022

3 хвилини
46,1 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула свою третю перемогу на чемпіонаті Європи 2022 року. Команда Айнарса Багатскіса у третьому турі групового етапу сенсаційно обіграла одних з господарів турніру італійців – 84:73, забезпечивши собі вихід до плей-оф.

Гра розпочалася дуже нервово. Гравці обох команд припускалися багатьох помилок, що вилилося в малорезультативний баскетбол. За перші п'ять хвилин суперники на двох набрали лише 14 очок.

Старт другого періоду буквально вивів із себе тренера Багатскіса. За короткий період йому довелося брати два тайм-аути, аби сколихнути своїх підопічних, які відпустили суперників на 10 пунктів. Латвійський фахівець влаштував справжнього прочухана своїм гравцям, що вплинуло на дисципліну на майданчику. У результаті до великої перерви на табло було -4 не на нашу користь.

Друга половина стала продовженням закінчення першої. Українцям вдавалося чудово грати на своєму щиті та не давати італійцям швидко переходити з оборони в атаку. До того ж "жовто-сині" змушували опонентів багато фолити, а лідери команди Іссуф Санон та Святослав Михайлюк почали збирати очки у проходах.

На вирішальну чверть команди вийшли з рівним рахунком – 57:57. Українці продовжили максимально ускладнювати господарям можливість атак, що призвело до нашого ривка 13:2. Це змусило команду Італії неймовірно нервуватися.

Кінцівка зустрічі перетворилася на торжество української дисципліни. Наші хлопці довели гру до перемоги. Свій наступний поєдинок збірна України проведе 6 вересня із Грецією. Початок – о 18:00 за київським часом.

Євробаскет-2022

Група С

Україна – Італія – 84:73 (16:21, 22:21, 15:11, 19:15, 27:16)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Євробаскету-2022 українці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу у поєдинку проти естонців.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!