Україна з перемоги у 29 очок стартувала на Євробаскеті-2022

18,0 т.

Чоловіча збірна України провела перший матч чемпіонату Європи з баскетболу 2022 року. В італійському Мілані команда Айнарса Багатскіса декласувала британців – 90:61.

"Жовто-сині" вдало розпочали зустріч. Завдяки трьом точним дальнім спробам Святослава Михайлюка українці відірвалися від суперника на 11 пунктів. Проте наприкінці першої чверті кілька невдалих атак наших хлопців дозволили британцям скоротити відставання.

За перші три хвилини другого періоду команди на двох змогли забити лише два очки. Потім баскетболісти Багатскіса видали шикарний відрізок, під час якого здійснили ривок 9:0. Після цього на паркеті розпочалися гойдалки, коли команди відповідали одна одній мінівідривами.

На велику перерву Україна пішла з різницею на табло +10. Друга половина поєдинку розпочалася з обміну триочковими кидками. У складі наших точними пострілами в ці хвилини відзначилися капітан Денис Лукашов та Святослав Михайлюк. В одній із атак українці тричі кидали через дугу, змусивши тренера суперників узяти тайм-аут.

Перед останньою перервою "жовто-сині" провели ударний відрізок і досягли 20-очкової переваги в рахунку.

У четвертій 10-хвилинці українці довели гру до підсумкової перемоги Почавши чверть із ривка 6:0, наші потім дещо зменшили оберти, проте впевнено тримали опонента на комфортній дистанції. Як наслідок, українці успішно стартували на першості континенту.