Випередили Італію та Хорватію: Україна вийшла до плей-оф ЧЄ з баскетболу. Відомий суперник

3 хвилини
46,1 т.

Збірна України з баскетболу програла Хорватії у заключному матчі групового турніру чемпіонату Європи. Підопічні Айнарса Багатскіса, які достроково забезпечили собі вихід до 1/8 фіналу, поступилися п'ятьма очками – 85:90.

Після перемоги Італії над Великою Британією стало зрозуміло, що "жовто-сині" посіли друге місце у секстеті. Тепер в 1/8 фіналу наша команда зіграє із поляками. Гра відбудеться у неділю, 11 вересня. Початок – о 13:00 за київським часом.

Старт зустрічі вийшов рівним та сумбурним. Обидві команди часто мазали та втрачали м'ячі, а темп гри не був особливо вражаючим. Суперники йшли очко в очко, що й спричинило нічийний результат за результатами першої чверті.

А ось після першої перерви наші хлопці проспали ривок суперника 9:0, змусивши Багатскіса взяти тайм-аут. Це допомогло "жовто-синім" дещо скоротити відставання, проте хорвати відповіли трьома точними триочковими поспіль. Втім, наші зробили свій ривок і на велику перерву на табло було "-3" для українців.

Друга половина почалася з обопільного обміну набраними очками. На майданчику знову точилася рівна боротьба, але потім "жовто-сині" знову пропустили мініривок 0:5. У цей момент розкішні три із фолом забив лідер атак нашої команди Святослав Михайлюк.

На вирішальний період команди підійшли за рівності в рахунку. Команди не відпускали одна одну в серйозні відриви, причому досить часто баскетболісти не могли забити. Протягом півтори хвилини в середині чверті рахунок зовсім не змінювався.

У цей момент хорватам вдався ривок 10:0 і одразу ж заробили неспортивний фол. Нашій команді небажано було програвати більше, ніж у 7 очок, проте "клітчасті" не надто прагнули зробити різницю. Зрештою команди спокійно дограли до кінцівки.

Євробаскет-2022

Група С

Хорватія – Україна – 90:85 (21:21, 24:21, 22:25, 23:18)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 6 вересня чоловіча збірна України з баскетболу у четвертому турі групового етапу чемпіонату Європи програла команді Греції 79:99.

Перед цими наші баскетболісти у третьому турі Євробаскету-2022 сенсаційно перемогли збірну Італії. Цей успіх дозволив "жовто-синім" достроково вийти до плей-оф турніру.

Нагадаємо, що у першому турі українці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу в поєдинку проти естонців.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!