Збірна України програла у 1/8 фіналу Євробаскету-2022

4 хвилини
6,2 т.
Україна Польща

Збірна України з баскетболу програла команді Польщі у 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Матч у Берліні завершився з рахунком 86:94.

Обидві команди нервово розпочали поєдинок, зробивши атаку на дальні кидки. Українці доволі недбало зіграли в обороні, дозволивши на 2-й хвилині вести полякам 5:0. Тільки після цього наші гравці підбадьорилися і вже наступні дві атаки ми завершили результативними данками.

Після цього на майданчику пішла рівна гра, де поляки мали невелику перевагу у швидкості ухвалення рішень. Українці грішили непідготовленими кидками, тоді як лідер поляків О.Дж. Слотер вальяжно почував себе і в трисекундній, і на периметрі. За чверть натуралізований американець набрав 11 із 24 командних. На першу перерву команди пішли за рахунку 21:24 не на нашу користь.

Друга десятихвилинка розпочалася з ривку українців 7:2, змусивши наставника поляків терміново брати тайм-аут. Це принесло користь супернику і вже Польща пішла у відрив, а Багатскіс попросив тайм-аут. Український тренер був дуже незадоволений великою кількістю шлюбу. Більшість очок ми набирали не після комбінацій, а після індивідуальних дій. Щойно баскетболісти Польщі активізувалися у захисті, в українців одразу виникали проблеми із набором очок.

Наприкінці першої половини зусиллями Боброва Україна змогла вийти вперед. В'ячеслав завершував атаки і ефектними алей-упами та точними триочковими. Його почин підтримав Близнюк, зробивши рахунок 44:37. У опонентів продовжував феєрити Слотер, реалізовуючи найскладніші кидки – 45:42 після двох чвертей.

Третя десятихвилинка розпочалася за переваги українських баскетболістів. Почали виходити комбінаторні дії, прокинувся Михайлюк. Ближче до середини тимчасового відрізку у "жовто-синіх" пішли помилки, стало багато порушень і Польща змогла вирівняти гру. За 5 хвилин до кінця відрізка рахунок був 59:52, але створити перелом не вдалося. Неточні троячки від Михайлюка та Ткаченка, провал в обороні у відповідь і як наслідок - 59:59 у матчі, який ми контролюємо.

Хвилинна перерва нашого наставника не привела до тями гравців з України: пішли знову неточні авантюрні "трюльники". Польща почала вигравати щит, відчула впевненість і останні секунди чверті пройшли у напруженій боротьбі – 67:69.

Четверта десятихвилинка почалася за два поспіль триочкові кидки від Івана Ткаченка. Це дозволило "жовто-синім" нівелювати ривок суперника. За 2 хвилини рахунок був 76:76.

У цей час довелося замінити Санона, у якого знову виникли проблеми з гомілковостопом.

Ендшпіль зустрічі став справжньою грою нервів. Україна була в ролі наздоганяючих. За 5 хвилин до сирени рахунок був уже 78:84 на користь Польщі. Провал стався через те, що ми не забили свої кидки, а поляки у відповідь усі потрапили. Особливо відзначився Понітка.

За 2 хвилини ми відставали на 9 пунктів і в цей момент Бальцеровськи отримав 5-й фол. Відразу Санон, Пустовий та Михайлюк забили по кидку, скоротивши до 3 балів.

Останні 60 секунд стали справжньою грою нервів, де успіх посміхнувся полякам.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України посіла підсумкове друге місце у своїй групі, вигравши у трьох поєдинках із п'яти.

У першому турі Євробаскету-2022 наші хлопці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу у поєдинку проти естонців.

У третьому турі ЧЄ "жовто-сині" сенсаційно перемогли збірну Італії. Цей успіх дозволив нашій команді достроково вийти у плей-офф турніру.

У четвертому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України програла команді Греції, а в п'ятому – поступилася Хорватії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!