Збірна України поступилася Греції на Євробаскеті-2022

3 хвилини
13,8 т.
Греція Україна

Чоловіча збірна України з баскетболу в четвертому турі групового етапу чемпіонату Європи програла команді Греції. Зустріч у Мілані завершилася з рахунком 79:99.

Грецькі баскетболісти відомі своїм лідером Яннісом Адетокунбо потужно розпочали зустріч. Гравець НБА разом із своїм братом Костасом стали авторами ривка 10-2. Потужні бігмени робили, що хотіли, під нашим кільцем.

Але коли стартовий шок минув, збірна України почала поступово вирівнювати ситуацію. Індивідуальні дії Михайлюка та Санона допомогли скоротити відставання, але до перелому ходу гри було далеко. Часто непорозуміння у нашому захисті призводили до того, що грецькі баскетболісти спокійно забивали з-під кільця.

Варто зазначити, що й збірна Греції в обороні грала не надто щільно. Українці мали певний простір у діях, що дозволяло зберігати пристойну різницю у рахунку (23:22).

Відчувши впевненість, наші хлопці на початку другої чверті спромоглися піти вперед. Димитріс Ітудіс відразу повернув на майданчик Адетокунбо, після чого пішли "гойдалки", де жодна жодна команда не могла відірватися в рахунку.

У ці хвилини на паркеті точилася щільна боротьба на шкоду результативності. Гра часто переривалася через порушення правил, що не заважало збірній України вести у рахунку. Особливо яскраво в ці хвилини зіграв Ісуф Санон, який встигав і забивати "трюльники", і перехоплювати.

У підсумку перша половина завершилася із сенсаційним рахунком 39:46. Греція не могла нічого продемонструвати, крім індивідуальних дій своєї НБА-шної зірки.

Другу половину греки почали набагато впевненіше. Наші помилки та втрати призвели до ривка 11:3 на четвертій хвилині. Єдині очки далеким кидком набрав Михайлюк. Було помітно, що грецька команда перебудувалась у захисті, спокійно нейтралізовуючи сольні проходи наших лідерів.

Греки використовували ту саму комбінацію – один із баскетболістів, отримавши заслін від партнера, проривався з фолом під кільцем, забивши два з фолом. У своїй трисекундній зоні підопічні Ітудіса заграли щільніше, позбавивши нас можливості вільних дій із м'ячем. Така тактика дала результат. Гра України розвалилася – і чверть була програна 11:32.

Четверта чверть стала формальністю. Українці помітно підсіли фізично та не змогли витягнути цей матч у дворазового чемпіона Європи (1987, 2005).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні наші баскетболісти у третьому турі Євробаскету-2022 сенсаційно перемогли збірну Італії. Цей успіх дозволив "жовто-синім" достроково вийти у плей-оф турніру.

Нагадаємо, що у першому турі українці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу в поєдинку проти естонців.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!