Захисник "Динамо" відповів на запитання про "конфлікт у збірній України"

8,1 т.
Забарний в боротьбі з Депа

Конфлікту в збірній України в перерві матчу на Євро-2020 проти Нідерландів не було. Ця інформація не відповідає дійсності.

Про це заявив центральний захисник жовто-синіх Ілля Забарний, відповідаючи на запитання журналістів під час пресконференції національної команди в столиці Румунії Бухаресті в понеділок, 14 червня.

"Ніякого конфлікту не було, в роздягальні все було добре. Не знаю, хто це придумав", – сказав 18-річний "динамівець".

Про конфлікт у команді Андрія Шевченка напередодні заявив відомий спортивний журналіст Артем Франков. Він стверджував, що після першого тайму в роздягальні відбулася перепалка між Андрієм Ярмоленком і Марлосом. Нібито півзахисник англійського "Вест Хема" висував претензії хавбеку "Шахтаря" через його "хаотичні пересування" на полі.

Ярмоленко і Караваєв.
Марлос.

Нагадаємо, матчі Євро-2020 можна подивитися на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України програла Нідерландам із рахунком 2:3. Нічию команда Шевченка упустила на останніх хвилинах матчу. Ярмоленко став автором першого м'яча нашої команди. Що стосується Марлоса, то він не потрапив до стартового складу. Бразилець вступив у гру після того, як травму отримав Зубков.

Олександр Зубков у матчі з Нідерландами.
Яремчук забив другий гол українців.
Матч Нідерланди – Україна.

Далі Україну чекають ще щонайменше два поєдинки на чемпіонаті Європи – проти Північної Македонії та Австрії. У цій парі сильнішими виявилися австрійці, хоча македонці теж були близькі до сенсації.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Незважаючи на поразку від Нідерландів, українські вболівальники високо оцінили гру національної збірної.