Стадіон у Бухаресті вражаюче виконав гімн України перед матчем Євро-2020 з Австрією

22,2 т.
Вболівальники збірної України

Збірна України з футболу перед грою 3-го туру Євро-2020 отримала фантастичний імпульс енергії після того, як "жовто-сині" вболівальники вражаюче виконали український гімн. У телеефір потрапило то, як вся арена в Бухаресті співає головну пісню України.

Незважаючи на те, що багато фанатів з великими труднощами добиралися до Румунії, це не зменшило їх патріотичного заряду. Голоси наших глядачів були чутні і футболістам на полі і телеглядачам на батьківщині.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам насолодитися неймовірним моментом.

У фан-зоні на батьківщині глядачі також підтримали команду.

Нагадаємо, що такий перфоманс наші співвітчизники виконували перед кожним матчем на чемпіонаті Європи-2020. Перший раз це сталося перед матчем з Нідерландами.

українські вболівальники

Повторне виконання перед поєдинком проти Північної Македонії стало ще більш фантастичним.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України першу гру на Євро-2020 програла (2:3). Вирішальний гол від Нідерландів підопічні Шевченка пропустили на 85-й хвилині.

Матч Нідерланди – Україна.

Зустріч проти Північної Македонії завершилася перемогою України (2:1). У другому таймі Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

Руслан Малиновський

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".