Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко назвав безпідставними чутки про конфлікт усередині команди. Він запевнив, що в "жовто-синіх" панує позитивна робоча атмосфера.

"Знаєте, це такі чутки, які не мають жодного підґрунтя під собою. Збірна відкрита для всіх, заходьте до нас, ми пускаємо всіх журналістів, говоримо і даємо інтерв'ю... Секретів у нас немає", – сказав Шевченко в ефірі програми "Великий футбол".

"Мені навіть смішно коментувати. У збірній панує розуміння, хороша атмосфера. Хлопці, я впевнений, все віддадуть, все зроблять, щоб домогтися того результату, якого від нас чекають уболівальники", – додав тренер.

Про те, що в збірній України нібито стався конфлікт, уперше заявив головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков. За його словами, в перерві матчу з Нідерландами Андрій Ярмоленко посварився з Марлосом через дії бразильця на полі.

Андрій Ярмоленко аплодує фанатам

Захисник нашої збірної Ілля Забарний у відповідь на запитання журналістів заявив, що ніякого конфлікту не було.

Пізніше коментатор Віктор Вацко теж повідомив, що інформація про конфлікт не відповідає дійсності. Про це він запитав у самого Ярмоленка, а також у людей, наближених до національної команди. Журналіст жорстко висловився на адресу тих, хто розпускає такі чутки.

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".

Марлос.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України програла Нідерландам із рахунком 2:3. Нічию команда Шевченка упустила на останніх хвилинах матчу. Ярмоленко став автором першого м'яча нашої команди. Що стосується Марлоса, то він не потрапив до стартового складу. Бразилець вступив у гру після того, як травму отримав Зубков.

Олександр Зубков у матчі з Нідерландами.

Незважаючи на поразку від Нідерландів, українські вболівальники високо оцінили гру національної збірної.