"Шапіто замість футболу": реакція соцмереж на гру Росії із Фінляндією на Євро-2020

3 хвилини
24,7 т.
російські вболівальники

Російські вболівальники в соціальних мережах не оцінили перемогу своєї збірної над командою Фінляндії в 2-му турі чемпіонату Європи з футболу-2020. Поєдинок у Санкт-Петербурзі завершився з рахунком 1:0, але фанати звернули увагу на непоказну гру своїх футболістів.

Російська вболівальниця на матчі проти Фінляндії

Вже на 5-й хвилині першого тайму збірна РФ "проґавила" контратаку суперника і пропустила гол. Суддя його скасував через міліметровий офсайд фінського нападника. Зусиллями Міранчука Росія змогла забити гол у роздягальню, однак у другому таймі на полі точився нудний футбол із солідною перевагою у скандинавів.

Гравці збірної Росії не могли налагодити комбінаційний футбол, а також робили багато браку в заключних фазах атак. На це і звернули увагу користувачі в інтернеті.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як виглядають твіти з цієї теми.

Деякі порівнюють рівень своєї команди з цирком.

"Чому знову якесь шапіто замість футболу?"

У мережі згадують ляп Семенова в грі 1-го туру Росія – Бельгія.

"Дівєєв" ідеально "замінив Семенова. Тепер за привози відповідає він"

Фанати відзначають "рівень" головного тренера Станіслава Черчесова.

"Грати в "закинь м'яч на Артемку" геніальний тренерський хід"

Росіяни незадоволені грою свого капітана.

Дзюбу вимагають замінити
Фанати незадоволені
"Ля, Дзюба навіть м'яч нормально прийняти не може..."

Не залишилися без "компліментів" й інші гравці.

"Оздоєв, днище"
Футболістів порівняли з дном
"Як так можна грати?"

Користувачі в коментарях кепкують із футболістів РФ.

"Радує, що збірна РФ побачила ворота суперника"

У Twtter вказують на низький рівень збірної.

"Це ваш рівень"

Футбол назвали нудним.

"Нудний футбол"

Росіяни жартують про невисокі швидкості своєї команди.

"Бігати вже скасували?"

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Євро-2020 Росія програла Бельгії (0:3). Після цього команду висміяли в соціальних мережах.