Коли Україна грає в 1/4 фіналу Євро-2020: дата, місце і час

14,0 т.
Микола Шапаренко.

Збірна України свій чвертьфінальний поєдинок чемпіонату Європи з футболу-2020 проведе проти команди Англії, яка напередодні на "Уемблі" здолала Німеччину (2:0). Матч Україна – Англія відбудеться в суботу, 3 липня. Початок о 22:00.

До цього команди зустрічалися між собою 7 разів. 4 перемоги на рахунку у англійців. Ще двічі була зафіксована нічия. Україна змогла виграти лише один раз. Це сталося в 2009 році в відборі на чемпіонат світу. Єдиний і переможний гол забив Сергій Назаренко.

Сітка 1/4 фіналу Євро-2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, свою путівку в чвертьфінал Євро-2020 Україна здобула в битві зі Швецією.

Микола Матвієнко (праворуч) з гравцями збірної України

Поєдинок на "Гемпден Парку" в Глазго завершився з рахунком 2:1.

Футболісти збірної України.

Перемогу нашій команді в додатковий час приніс Артем Довбик.

Гольовий удар Довбика.

Після гри головний тренер "синьо-жовтих" Андрій Шевченко не зміг стримати емоцій, коментуючи результат.

Георгій Бущан і Андрій Шевченко.

Перед грою фанати відзначились неймовірним виконанням гімну України.

Український фанат.

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".