Головний тренер збірної Швеції розповів про претензії до Шевченка після матчу з Україною

562,3 т.
Янне Андерссон та Андрій Шевченко

Головний тренер збірної Швеції Янне Андерссон після матчу з Україною залишився незадоволений результатом матчу й реалізацією гольових моментів. Його підопічні вірили в те, що заб'ють і були дуже близькі до голу, але цього не сталося.

Після матчу Андерссон підійшов до наставника української команди Андрія Шевченка й висловив йому претензії щодо того, що його футболісти багато демонстрували травми, яких не існувало.

"Я висловив йому своє невдоволення щодо того, що футболісти його команди дуже вже захопилися симуляціями. Але Шевченко зі мною не погодився", – заявив Андерссон на післяматчевій пресконференції, текст якої наводить "Динамо" від Шурика".

Янне Андерссон

Андерссон зізнався, що йому як голові команди було дуже важко підібрати слова в роздягальні для своїх гравців. Шведський тренер не знає, що сталося з його футболістами в заключні хвилини другого екстратайму.

"Ми дуже добре тримали суперника на відстані, але саме в цій ситуації наші дії дали збій", – сказав Андерссон.

Олександр Зінченко забив перший гол у матчі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна завершився в додатковий час з рахунком 2: 1.

Сергій Кривцов.

Вирішальний гол на останніх хвилинах забив Артем Довбик. Причому наш футболіст перевершив Мішеля Платіні.