Голкіпер Польщі забив у власні ворота та увійшов до історії Євро. Відео моменту

15,6 т.

Воротар збірної Польщі Войцех Щенсни став автором гола у власні ворота під час матчу зі Словаччиною на чемпіонаті Європи-2020. Голкіпер "Ювентуса" в такий спосіб увійшов до історії континентальної першості.

Курйозний епізод трапився на 18-й хвилині гри. Півзахисник словаків Роберт Мак здійснив вражальний прорив по лівому флангу, обігравши двох захисників. Гравець "Ференцвароша" увійшов до штрафного поляків і з гострого кута пробив по воротах.

Роберт Мак забиває гол.
Войцех Щенсни.

Щенсни виручила штанга від прямого влучання м'яча в сітку, проте відскочивши від стійки, той влучив у голову польському голкіперу і перетнув лінію воріт. Войцех став першим воротарем, який відзначився автоголом на чемпіонатах Європи.

Польща в підсумку поступилася 1:2.

Словаччина – Польща.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Чехії обіграла команду Шотландії, а нападник Патрік Шик відзначився голом із центру поля.

Словаки святкують гол.

Напередодні збірна України стартувала на Євро-2020, мінімально програвши Нідерландам. Наша команда програвала 0:2, зуміла відігратися, але в підсумку пропустила вирішальний гол за п'ять хвилин до фінального свистка.

Дюмфріс приніс Нідерландам перемогу
Ярмоленко і Караваєв.
Яремчук забив другий гол українців.
Матч Нідерланди – Україна.

Журналіст Артем Франков повідомив про конфлікт між гравцями української команди під час матчу з Нідерландами. Сам поєдинок увійшов до історії чемпіонатів Європи.