АЕК – "Динамо". Відео голів Ліги Європи

11,9 т.
Динамо Київ

Київське "Динамо" не змогло перемогти у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи. Підопічні Мірчі Луческу у Ларнаку на стадіоні "Георгіос Карапатакіс" звели внічию зустріч із кіпрським АЕКом.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу АЕК – "Динамо".

На 25-й хвилині проста подача з флангу знайшла Омрі Альтман і 28-річний ізраїльтянин бічними ножицями ефектно відкрив рахунок. Сирота, Забарний та Тимчик опинилися у ролі глядачів.

"Динамо" ще до перерви вдалося зрівняти рахунок. На 45-й хвилині Буяльський знайшов передачею Ваната у центрі воротарської та 20-річний нападник молодіжної збірної України у боротьбі відправив круглий снаряд у сітку.

Друга половина розпочалася для нашої команди невдало. На 52-й хвилині, отримавши передачу з лівого флангу, Рафа Лопес ударом головою знову вивів АЕК вперед.

Як повідомляв OBOZREVATEL, АЕК та "Динамо" зустрічалися у другому турі ЛЕ. Тоді кіпріоти перемогли у номінально гостьовій грі.

Нагадаємо, що у першому турі динамівці програли у Стамбулі місцевому "Фенербахче" (1:2), пропустивши вирішальний гол у компенсований час.

У третьому турі "Динамо" у Франції програло "Ренну" (1:2) ключовий поєдинок за вихід до плей-оф Ліги Європи.

Поразкою 0:1 завершилася зустріч 4-го туру проти "Ренна".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!