"Динамо" програло в Лізі Європи та не змогло вийти у плей-оф

6,6 т.
Динамо Ренн

Київське "Динамо" програло французькому "Ренну" у 4-му турі групового етапу Ліги Європи. Матч на польському стадіоні "Краковія" завершився з рахунком 0:1, що позбавило команду Луческу шансів на вихід у плей-оф турніру. У разі успішного виступу в останніх двох турах максимальний результат – це третє місце і вихід до Ліги конференцій.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Ренн".

Поєдинок розпочався під диктування гостей. "Ренн", практично не використовуючи центр поля, більшу частину в дебюті проводив біля воріт Нещерета. Французи дуже динамічно перепасовувалися, намагаючись організувати позиційну атаку.

На 16-й хвилині Бенжамін Буріго міг відкривати рахунок, але м'яч пролетів за сантиметри від лівої штанги.

Ближче до середини тайму столичні футболісти поступово вирівняли малюнок гри, але до створення небезпечних моментів було ще далеко. Максимум, що вдавалося динамівцям, це наблизитися до чужого штрафного майданчика. Гравці "Ренна" не гребували жорсткими прийомами, і матч періодично зупинявся через фоли французьких гравців.

"Динамо" помітно поступалося супернику в комбінаторних діях. Рідкісні атаки підопічних Луческу захлиналися після двох-трьох пасів. Водночас опонентам гострими передачами вдавалося легко розрізати захисні ряди господарів.

Наприкінці 45-хвилинки українцям вдалося провести кілька потенційно небезпечних атак, але справа до завершальних ударів не дійшла.

Друга половина розпочалася для нашого клубу невдало. Вже на 48-й хвилині після розіграшу кутового Крістофер Ву вискочив із-за спини Сироти й відправив м'яч у сітку – 0:1.

Забивши гол, футболісти "Ренна" не зменшили обертів, продовжуючи загрожувати Нещерету більшою мірою, ніж динамівці воротам Манданда.

Клуб із Києва не виглядав безпорадним, але весь український напад закінчувався в районі центрального кола.

Після чотирьох турів у столичної команди 0 перемог та 0 очок у турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті турніру українці поступилися турецькому "Фенербахче", пропустивши на останніх хвилинах (1:2). У другому турі "біло-сині" мінімально програли кіпрському "АЕКу", а в третьому – "Ренну" (1:2).

Після поразки у Франції наставник "Динамо" Мірча Луческу влаштував показовий виховний момент захисникові Денису Попову. Зі свого боку футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло запропонував відправити гравця на ринок продавати картоплю.

Зазначимо, що на гру з "Ренном" до Польщі "Динамо" прибуло без двох воротарів. І Бойко, і Бущан вибули через травми.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!