"Динамо" програло у Лізі Європи, пропустивши на останній хвилині. Відео

3 хвилини
10,6 т.
Фенербахче Динамо

Київське "Динамо" у першому турі групового етапу Ліги Європи програло турецькому "Фенербахче". Зустріч групи B у Стамбулі завершилась із рахунком 2:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Фенербахче – Динамо.

Господарі з перших хвилин окреслили високий пресинг, демонструючи силовий футбол. Арбітр дозволяв обом командам грати у жорсткий футбол, лише на 11-й хвилині показавши першу жовту картку Денису Гармашу.

М'яч більшу частину часу перебував у центральному колі, під контролем "Фенербахче". "Динамо" практично не атакувало, за першу половину тайму, лише кілька разів здійснивши вилазки до воріт суперника.

Столична команда ніяк не могла відчути свій ритм. Тиск турків, яких підтримував повний стадіон, давався взнаки. Декілька помилок українських захисників ледь не призвели до голу.

Найреальніший момент стався на 25-й хвилині, коли після плутанини у воротарській "Динамо" футболісти "Фенербахче" дивом не заштовхали круглий снаряд у сітку.

Висока інтенсивність матчу явно грала на користь клубу зі Стамбула. Наприкінці тайму українців просто притиснули до своїх воріт. Небезпечні моменти виникали один за одним – і на 35-й хвилині рахунок було відкрито.

Після зовсім необов'язкової втрати м'яча був розіграш кутового, де Дієго Россі перестрибнув Дениса Гармаша, пробивши точно головою.

Гравці "Фенербахче" робили все, що хотіли, на половині поля українського клубу, значно перевершуючи наших співвітчизників у техніці та майстерності.

У другій половині малюнок гри не змінився. "Динамо" ніяк не могло впоратися з атлетичним та швидким "Фенербахче", зосередившись виключно на обороні. Все змінилося на 64-й хвилині, коли Буяльський зробив справжнє диво на фланзі. 28-річний хавбек обіграв кількох суперників і видав точний простріл, де Циганков торкаючись відправив м'яч у кут. Алтай Байїндир не зміг відбити удар.

Пропущений гол трохи остудив атакувальний запал господарів. Почали з'являтися невеликі вільні зони, і "Динамо" виглядало вже не так безнадійно.

Нічийний рахунок дуже дратував місцевих уболівальників, які кидали з трибун запальнички та інші дрібні предмети. Через це матч кілька разів ненадовго переривався.

Розв'язка настала на останній хвилині основного часу, коли тотальний провал в обороні дозволив Міші Батшуайї забити переможний гол.

"Фенербахче" Туреччина – "Динамо Київ" Україна 2:1 (1:0, 1:1)

Голи : 1:0 – 35 Густаво Енріке, 1:1 – 63 Циганков, 2:1 – 90 Батшуайї.

Фенербахче – Байиндир, Густаво Енріке, Луан Перес, Салаї, Аліоски (Лінкольн, 83), Кадіоглу, Арао, Крешпу (Яндаш, 83), Жоао Педро (Батшуайї, 69), Кінг (Валенсі, 6) ).

Динамо Київ – Бущан, Кендзера, Бурда, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 59), Сидорчук, Гармаш (Кравченко, 88), Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 68), Буяльський, Кабаєв.

Попередження : Гармаш (11), Кінг (50), Россі (68), Яндаш (73), Сирота (78), Аліоскі (82), Бущан (87), Байиндир (90).

Свій наступний матч підопічні Мірчі Луческу проведуть за тиждень – 15 вересня проти кіпрського АЕКу.

Зазначимо, що нинішнього сезону київська та турецька команди вже зустрічалися на стадії другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Сильнішими у протистоянні виявилися наші співвітчизники, які після домашньої нульової нічиєї перемогли у Стамбулі 1:2.

Та зустріч ознаменувалася скандалом. Вболівальники "Фенербахче" вигукували ім'я президента Росії Володимира Путіна після того, як їхня команда пропустила вирішальний гол.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні донецький "Шахтар" сенсаційно розгромив на виїзді німецький "Лейпциг" у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Окрім того, стали відомі результати перших восьми матчів першого туру Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!