"Динамо" програло ключовий матч у Лізі Європи, пропустивши на останній хвилині. Відео

3 хвилини
17,9 т.
Ренн Динамо

Київське "Динамо" у Франції програло ключовий поєдинок за вихід до плей-оф Ліги Європи. Гостьовий матч 3 туру проти "Ренна" завершився на стадіоні "Роазон Парк" з рахунком 2:1.

Вперше в історії клуб зі столиці України у перших трьох матчах групового етапу ЛЕ зазнав трьох поразок.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Ренн" – "Динамо".

Гості прогнозовано з перших хвилин пішли вперед, намагаючись через фланги знайти слабкі місця в обороні киян. "Ренн" дуже високо пресингував киян, грамотно працював без м'яча і за перші 7 хвилин встиг провести дві атаки.

На 13-й хвилині Бойко вперше по-справжньому вступив у гру, відбивши дальній удар Бенжаміна Буріжо. Небезпечні моменти біля українських воріт виникали один за одним, тоді як кияни не могли навіть наблизитися до чужого штрафного майданчика.

Французи помітно перевершували суперника у швидкості, добре комбінували та легко розбирали оборонні лави української команди. На 17-й хвилині Мартен Терр'є мав відкривати рахунок, але не влучив у порожні ворота.

Гол назрівав і це сталося на 23-й хвилині. Асіньйон віддав у центр, далі була традиційно велика кількість передач. Після останнього пасу несподівано на вістрі опинився Терр'є, котрий потужно пробив у верхній кут.

За пів тайму українці здійснили 0 ударів у бік воріт. Кияни успішно контролювали м'яч і не просідали за цим показником, але просування вперед практично не було. Бесєдін, який вийшов сьогодні в старті, був абсолютно непомітний. Нападник наче розчинився на полі.

"Динамо" кілька разів намагалося бити з дальньої дистанції, але два постріли пройшли високо над воротами.

Впевнені у своїх силах "Ренн" розслабився, дозволивши "Динамо" реалізувати перший свій удар у площину воріт. На 33-й хвилині Дубінчак з флангу навісив на Бесєдіна, той скинув далі на Буяльського. Віталій не став бити, а викотив на вільного Циганкова, котрий з другої спроби пробив Стіва Манданда.

Початок другого тайму став повторенням першого. Футболісти із Франції великими силами атакували, а "Динамо" оборонялося. У підопічних Луческу було все нормально з контролем м'яча та організацією атак, а всі проблеми починалися в останній чверті поля, коли необхідно було ухвалювати гольові рішення.

В результаті голкіпер французів стояв практично без роботи, а українським футболістам не вдавалося навіть увійти до чужого штрафного майданчика.

Майже всі 45 хвилин "біло-сині" оборонялися. Лише майстерність Бойка та неточність ударів "Ренна" не дозволяла рахунку змінюватися.

Така ситуація трималася до 89-ї хвилини, коли Денис Попов просто подарував м'яч Десіру Дуе. 17-річний хавбек легко розібрався із воротарем, забивши переможний гол.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" після двох турів посідає останнє місце з 0 очками. На старті підопічні Мірчі Луческу поступилися турецькому "Фенербахче" (1:2).

У другому турі столична команда мінімально програла кіпрському АЕКу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!