"Динамо" програло в історичному матчі Ліги Європи

3 хвилини
12,6 т.
Динамо АЕК

"Динамо" програло у другому турі групового етапу Ліги Європи. Команда Мірчі Луческу в польському Кракові в номінально домашній грі з рахунком 0:1 поступилася кіпрському АЕКу.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – АЕК.

Цей матч став історичним для киян, бо ніколи у своїй історії столичний клуб не грав із представниками Кіпру в єврокубках. Він став 41-ю країною, з якою "біло-сині" зустрілися на міжнародній арені.

Поєдинок розпочався для нашої команди невдало. Вже на 8-й хвилині кияни заробили штрафний, який ідеально реалізував Адам Д'юрчо. Угорський хавбек із 22 метрів майстерно перекинув стінку, відправивши м'яч чітко у кут воріт.

Забивши гол, кіпріоти не стали відсиджуватися в обороні, продовжуючи загрожувати Бойку. Центральна лінія киян була практично без м'яча, а високий пресинг суперника не дозволяв легко організовувати атаку.

До середини тайму тиск АЕКу поменшав – і це відразу позначилося на нападі господарів. "Динамо" зусиллями Буяльського навіть змогло забити гол, який було скасовано після перегляду ВАР через офсайд Дубінчака.

Гра йшла на зустрічних курсах, і вже не було такого домінування АЕКу, як на початку. На удар Гармаша кіпріоти відповіли пострілом Альтмана. У гравців із Кіпру дуже непогано виглядали опорні гравці, які не форсували події, намагаючись виманити киян далі від воріт.

У відповідь підопічні Луческу намагалися швидко пройти середину поля. На 42-й хвилині "біло-сині" заробили такий самий штрафний, як і АЕК на початку, але Циганков потрапив у стінку.

Більшість своїх атак "Динамо" будувало через правий фланг, але у завершальній фазі українцям не вистачало точного удару. За всі 45 хвилин лише раз динамівці влучили у ворота. Завершальні секунди тайму перетворилися на справжній штурм від наших співвітчизників.

У перерві Луческу замінив Гармаша на Бесєдіна, але особливого стимулу грі "Динамо" це не принесло. Команда з України довго перепасовувалася з флангу на фланг, підходила до штрафного майданчика, а потім була втрата або неточний передгольовий пас.

Друга половина тайму пройшла під диктування клубу з Києва. АЕК збудував гру на утриманні рахунку, що дозволяло українцям періодично нагнітати ситуацію біля воріт Кенана Пірича.

Незважаючи на домінування на полі, рахунок у грі так і не змінився. У діях українців було дуже мало гостроти і практично не було вертикального наступу.

Свій наступний матч у ЛЄ "Динамо" проведе 6 жовтня проти французького "Ренну".

"Динамо" Київ Україна – АЕК Ларнака Кіпр 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 8 Д'юрчо.

Динамо Київ – Бойко, Кендзера (Караваєв, 68), Сирота, Забарний, Дубінчак, Циганков, Сидорчук, Андріївський (Шепелєв, 68), Гармаш (Бесєдін, 46), Буяльський, Кабаєв (Ванат, 84).

АЕК Ларнака – Піріч, Христофору, Томович, Мілічевич, Анхель Гарсія, Д'юрчо (Енглезу, 77), Пере Понс (Наум, 74), Альтман, Мамас (Ойєр Санхурхо, 64), Тричковські (Луїш Гуштаву, 64), Лопеш, 73).

Попередження: Андріївський (35), Анхель Гарсія (42), Мамас (44), Пере Понс (63), Сидорчук (76), Піріч (84).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі ЛЄ динамівці програли у Стамбулі місцевому "Фенербахче" (1:2), пропустивши вирішальний гол у компенсований час.

Зазначимо, що перед зустріччю з АЕКом "Динамо" втратило двох ключових футболістів. Розрив хрестоподібних зв'язок отримав лідер півзахисту Микола Шапаренко. А основного воротаря Георгія Бущана прооперували через травму меніска.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!