"Динамо" відігралося з 1:3, але вилетіло з єврокубків

12,9 т.
Динамо програло АЕКу

Київське "Динамо" зіграло внічию з кіпрським АЕКом у 5-му турі групового етапу Ліги Європи. Матч у Ларнаку на стадіоні "Георгіос Карапатакіс" завершився з рахунком 3:3.

За п'ять матчів групового етапу це стало першим набраним очком українського клубу. Такий результат означає для "Динамо" останнє місце у групі та достроковий виліт із єврокубків.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу АЕК – "Динамо".

У дебюті "Динамо" намагалося комбінувати, але ніяк не могло вийти на чужу половину воріт. Своїм пресингом АЕК буквально видавлював українців, притискаючи їх до своїх воріт. На 4-й хвилині Буяльський міг відкривати рахунок, але вдало зіграв голкіпер АЕКу.

Футболісти АЕКа дуже високо зустрічали киян, змушуючи Нещерета щось вигадувати при введенні м'яча, оскільки всі партнери постійно були прикриті.

"Динамо" намагалося шукати варіанти, періодично довгими закидушками відправляючи м'яч за лінію оборони. Проте високі захисники зводили до нуля всі зусилля українців.

На 13-й хвилині Ванат забив гол, але зробив це з офсайду. Першу половину тайму підопічні Луческу грали лише через центр, не використовуючи фланги. Лише Шепєлєв один раз забігав, але пас так і не отримав. Така тактика не давала успіхів.

На 25-й хвилині проста подача із флангу знайшла Омрі Альтмана – і 28-річний ізраїльтянин бічними ножицями ефектно відкрив рахунок. Сирота, Забарний і Тимчик опинилися у ролі глядачів.

Забивши гол, АЕК відійшов назад, зробивши мінімальними проміжки між лініями. Це практично зупинив і так буксуючий напад "біло-синіх". За весь тайм кияни створили лише один небезпечний момент.

Незважаючи на це, "Динамо" ще до перерви вдалося зрівняти рахунок. На 45-й хвилині Буяльський знайшов передачею Ваната у центрі воротарської – і 20-річний нападник молодіжної збірної України у боротьбі відправив круглий снаряд у сітку.

Друга половина розпочалася для нашої команди невдало. На 52-й хвилині, отримавши передачу з лівого флангу, Рафа Лопес ударом головою знову вивів АЕК вперед.

Після цього ситуація на полі особливо не змінилася. АЕК, якому для виходу в плей-оф ЛЄ достатньо було нічиєї, домінував на полі, щоразу нагнітаючи ситуацію біля воріт Нещерета.

На 72-й хвилині рахунок став 3:1. Сирота обрізався в центрі, Фарах утік у контратаку, прострілив на Альтмана, який легко розібрався із Тимчиком.

На 82-й хвилині Денис Гармаш спершу скоротив відставання, а за 10 хвилин оформив дубль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, АЕК та "Динамо" зустрічалися у другому турі ЛЄ. Тоді кіпріоти перемогли у номінально гостьовій грі.

Нагадаємо, що у першому турі динамівці програли у Стамбулі місцевому "Фенербахче" (1:2), пропустивши вирішальний гол у компенсований час.

У третьому турі "Динамо" у Франції програло "Ренну" (1:2) ключовий поєдинок за вихід до плей-оф Ліги Європи.

Поразкою 0:1 завершилася зустріч 4-го туру проти "Ренна".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!