Виліт фаворита: на Євробаскеті-2022 визначилися перші півфіналісти

На чемпіонаті Європи, фінальна частина якого проходить у Берліні, визначились перші півфіналісти. Головною сенсацію ігрового дня став виліт головного фаворита греків.

Збірна Іспанії, програючи по ходу гри 15 очок, здобула перемогу над Фінляндією 100:90. Для іспанців це 11 вихід в півфінал чемпіонів Європи поспіль.

Найкращим у складі іспанців став Віллі Ернангомес, який набрав 27 очок, а у фінів лідером традиційно був Лаурі Маркканен, у якого 28 очок та 11 підбирань.

В іншому матчі збірна Німеччини здобула феєричну перемогу над Грецією 107:96.

Команда господарів фінальної частини європейської першості лідирувала в рахунку протягом більшої частини гри, а ривок 20:1 в третій чверті виявився для суперника нокаутуючим. Греки змогли лише трохи скоротити відставання у четвертій чверті, але господарі довели матч до переконливої перемоги.

Найкращим у складі німецької збірної став Денніс Шрьодер, в активі якого 26 очок та 8 передач (РЕ 27), а у греків із 31 очком, 8 передачами та 7 підбираннями (РЕ 31) гру завершив Янніс Адетокумбо. Відзначимо, що обох було видалено наприкінці гри. Німеччина в цьому матчі реалізувала 17 з 31 триочкових кидків (54.8%)

Таким чином, у півфіналі Іспанія зіграє з Німеччиною. Ця гра відбудеться у п’ятницю, 16 вересня.

Іспанія – Фінляндія – 100:90 (19:30, 24:22, 30615, 27:23)

Німеччина – Греція – 107:96 (31:27, 28:34, 26:10, 24:25)

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України не змогла вийти до 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Наша команда в запеклій боротьбі з рахунком 86:94 поступилася полякам.

Нагадаємо, що українці посіли підсумкове друге місце у своїй групі, вигравши у трьох поєдинках із п'яти.

У першому турі Євробаскету-2022 наші хлопці впевнено розбили Велику Британію, а потім на останніх секундах вигризли перемогу у поєдинку проти естонців.

У третьому турі ЧЄ "жовто-сині" сенсаційно перемогли збірну Італії. Цей успіх дозволив нашій команді достроково вийти до плей-оф турніру.

У четвертому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України програла команді Греції, а в п'ятому – поступилася Хорватії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!