"Прометей" здобув чудову гостьову перемогу в Лізі чемпіонів ФІБА

3 хвилини
20,5 т.
Прометей дав бій Остенде

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського переміг "Остенде" у другому турі топ-16 Ліги чемпіонів ФІБА. Поєдинок у Бельгії на арені "Верслюс Дім" завершився з рахунком 87:91.

Матч розвивався за схожим сценарієм із попередньою зустріччю з "Унікахою", де переможець визначився на останніх секундах після неймовірного кидка баскетболіста "Прометея" Кріса Доу.

Остенде – Прометей

Після досить непоказної гри на старті, українська команда змогла зібратися, розкрутити темп і мінімально виграти першу половину.

Третя чверть залишилася за баскетболістами "Остенде", які намагалися відірватися в рахунку. Четверта десятихвилинка розпочалася з ривка чемпіона України 5:1, що змусило наставника суперника терміново брати тайм-аут.

Наприкінці впевнено зіграв центровий "Прометея", Міро Білан, зусиллями якого українська команда продовжувала лідирувати в рахунку.

За 2 хвилини до кінця триочковий Іллі Сидорова та двоочковий Харрісона оформили перевагу команди зі Слобожанського у 9 пунктів.

Але "Остенде" не збирався здаватися. Двічі поспіль господарі точно кидали з-за дуги, скоротивши відставання до 4 пунктів. Українці занервувалися, почали помилятися – і за хвилину їхній гандикап скоротився до 2 балів.

Останні миті матчу удачливіше зіграли представники "Прометея", здобувши заслужену перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі топ-16 Ліги чемпіонів ФІБА "Прометей" переміг іспанську "Унікаху". Поєдинок у Запоріжжі на паркеті ДС "Юність" завершився з рахунком 70:69. Це стало першою в історії перемогою українців у цьому раунді турніру.

"Прометей" виграв серію плей-ін у єрусалимського "Хапоеля", до цього встановивши кілька рекордів у регулярному сезоні.

Зазначимо, що другий матч між "Прометеєм" та "Хапоелем" ознаменувався драматичною розв'язкою на останніх секундах.

Нагадаємо, на груповому етапі Ліги чемпіонів "Прометей" фінішував третім у квартеті А (3 перемоги/3 поразки), пропустивши вперед німецький "Людвігсбург", іспанський "Тенеріфе" та випередивши італійську "Сассарі".