"Прометей" переміг у овертаймі у плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА, забивши кидок майже з сиреною

3 хвилини
19,1 т.
'Прометей' переміг у овертаймі у плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА, забивши кидок майже з сиреною

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського виграв в овертаймі у другому матчі плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА. Поєдинок у серії до двох перемог проти "Хапоеля" завершився з рахунком 82:79. Враховуючи поразку у першій грі, на чемпіона України чекає вирішальний третій матч 27 січня в Ізраїлі.

Фантастичний кидок на останніх секундах забив Кріс Доу.

Прометей - Хапоель

З перших хвилин на паркеті точилася запекла боротьба, де жодна з команд не збиралася здаватися. Щільний захист і Прометея, і Хапоеля мав перевагу над нападом, що призвело до невеликої результативності.

Ключовою стала третя чверть. Гості пришвидшились, підняли точність кидків і змогли піти у відрив 10:16. В української команди розладналася гра в обороні. Ронен Гінзбург намагався таймаутами повернути ініціативу, проте це не вдавалося.

Четверта десятихвилинка стала справжньою грою нервів. Українці ціною неймовірних зусиль спромоглися скоротити відставання до мінімуму, а за хвилину до кінця вийти вперед.

За 31 секунду "Прометей" вигравав одне очко, але пропустив прохід Адамса. На вирішальний кидок у чемпіона нашої країни залишалося 8,4 секунди. На Міро Білані в останній атаці сфолили, і він реалізував один штрафний. За рахунку 75:75 "Хапоель" отримав право на останню атаку.

Ізраїльтяни мали 7,8 секунди, але вони не змогли забити переможний кидок, і гра перейшла в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці удача посміхнулася нашим баскетболістам.

Ініціативу взяв на себе американський легіонер "Прометея" Кріс Доу та через руки суперників майже з сиреною зміг закинути найважливіший триочковий. На відповідь у ізраїльтян залишалося 0,2 секунди, і вони нічого не змогли зробити.

Суперникам доведеться провести третій матч у Ізраїлі. Переможець пари отримає місце у топ-16 турніру та зіграє у групі К проти іспанської Унікахи, румунського Клужу та переможця пари плей-ін Ігокеа – Остенде.

Нагадаємо, на груповому етапі Ліги чемпіонів "Прометей" фінішував третім у квартеті А (3 перемоги/3 поразки), пропустивши вперед німецький Людвігсбург, іспанський Тенеріфе та випередивши італійську Сассарі.