З'явилося відео неймовірного кидка, який приніс перемогу "Прометею" у матчі Ліги чемпіонів ФІБА

13,2 т.
Прометей обіграв Хапоель

Захисник "Прометея" Кріс Доу неймовірним кидком приніс перемогу своїй команді у другому матчі плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА. 30-річний американець відзначився на останніх секундах овертайму поєдинку з ізраїльським "Хапоелем".

Відео дня

За рівного рахунку 79:79 "Прометей" отримав право на останню атаку. Чемпіон України мав близько 15 секунд, щоб підготувати свій кидок, і Доу взяв на себе ініціативу.

Кріс Доу

Декількома обманними рухами Кріс розхитав захисника, а потім у падінні викинув м'яч у бік кільця. Круглий снаряд чітко влетів у сітку.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам помилуватися цим шедевром.

Після гри Доу, коментуючи цей кидок, зізнався, що він став для нього першим на такому рівні і найважливішим.

"Билися за "Прометей" і просто щасливі, що перемогли. Гра з боку, напевно, виглядала жахливо, але ми зробили все, що могли, для успіху", – заявив Доу на пресконференції.

Прометей - Хапоель

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Прометей" зі Слобожанського виграв в овертаймі у другому матчі плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА. Поєдинок у серії до двох перемог проти Хапоеля завершився з рахунком 82:79. Враховуючи поразку у першій грі, на чемпіона України чекає вирішальний третій матч 27 січня в Ізраїлі.