БК "Прометей" уперше в історії вийшов у топ-16 Ліги чемпіонів ФІБА

3 хвилини
15,5 т.
'Прометей' обіграв 'Хапоель'

Баскетбольний клуб "Прометей" виграв у третьому матчі плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА. Гостьовий поєдинок у серії до двох перемог проти Хапоеля завершився з рахунком 75:85.

Команда зі Слобожанського перемогла у серії 2:1 і вперше в історії вийшла у топ-16 турніру, де зіграє у групі К проти іспанської "Унікахи", румунського "Клужа" та бельгійського "Остенде".

Українські баскетболісти з перших секунд захопили тотальний контроль за грою, повністю домінуючи на всіх сантиметрах майданчика. Точні кидки Кеннеді та Харріса, дотепні гострі передачі Доу привели до ривка 22:8.

БК Прометей

Наставник ізраїльтян намагався щосили відновити рівновагу, але потужна гра легіонерів "Прометея" це зробити не дозволяла. Підсумок 27:12 на нашу користь.

Хапоель - Прометей

Лише до другої чверті гравці "Хапоеля" трохи оговталися. Вони змогли щільніше заграти в обороні та налагодили точність кидків. "Прометей" став більше помилятися і зрештою програв 10-хвилинний відрізок 16:24.

У другій половині в українців дуже слабко грала лава запасних. Легіонери "Прометея" помітно втомилися, проте замінити їх не було кому. Запасні баскетболісти, що вийшли за весь час, набрали 0 очок.

"Хапоель" дуже щільно захищався, особливо змушуючи суперника атакувати з найскладніших положень. Наприкінці третьої чверті Липовий сфолив на триочковому суперника, і баскетболісти з Ізраїлю скоротили відставання до мінімуму.

Перед четвертою чвертю матч довелося перервати через проблеми із системою статистики. Зокрема, на табло обнулилася кількість фолів.

Після нетривалої паузи гра відновилася, але перерва пішла на користь господарям. Вони набагато впевненіше почувалися на паркеті й не відпускали український клуб далі, ніж на 4 пункти.

"Прометей" тримав захист, атакуючи через периметр. Ключовими стали події на останніх хвилинах. Спочатку Харрісон закинув "трюльник", а потім Кріс Доу забив із фолом, при цьому суперник отримав технічне зауваження: плюс 10 для українців.

Заключні хвилини стали справжньою грою нервів, де впевненіше себе виявили гравці зі Слобожанського.

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередній матч між "Прометеєм" та "Хапоелем" ознаменувався драматичною розв'язкою на останніх секундах.

Нагадаємо, на груповому етапі Ліги чемпіонів "Прометей" фінішував третім у квартеті А (3 перемоги/3 поразки), пропустивши вперед німецький "Людвігсбург", іспанський "Тенеріфе" та випередивши італійську "Сассарі".