"Прометей" розгромною перемогою у Лізі чемпіонів ФІБА вперше в історії вийшов до наступного етапу

3 хвилини
11,3 т.
Прометей обіграв Динамо

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського (Дніпропетровська область) переміг у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів ФІБА. Підопічні Ронена Гінзбурга з рахунком 89:56 розгромили італійський "Динамо Сассарі".

Цей результат гарантував українцям щонайменше третє місце у групі А. Ця позиція дає право брати участь у раунді плей-ін за місце в 1/8 фіналу.

Прометей – Динамо Сассарі

Прометей вийшов дуже зарядженим на гру та зі старту створив собі заділ – 16:7. На якийсь момент Динамо Сассарі зуміло скоротити своє відставання до 3 очок, але далі наша команда повернула собі комфортну перевагу, яку закріпив наприкінці першої чверті точний триочковий Доу – 27:15. Запорукою такого успішного дебюту гри стали реалізовані 6 із 7 дальніх кидків (проти 1 із 4 в італійців), а також перевага на підбираннях 11:5.

Під час другої чверті Прометей зумів розвинути свою перевагу до 21 очка, але за останні хвилини гості змогли трохи відігратися, пішовши на перерву за рахунку 45:32.

Третю чверть Прометей розпочав із ривка 14:2, завдяки чому розвинув свою перевагу до 25 очок, яку на цей раз зберіг до перерви – 65:41.

В останній чверті гості остаточно "посипались" – і Прометей спокійно довів матч до перемоги.

В останньому турі Прометей на виїзді 21 грудня зіграє проти німецького Різена Людвігсбурга, але ця гра вже не матиме жодного турнірного значення – наша команда залишиться третьою у групі.

У плей-ін у січні Прометей зіграє проти другої команди групи В (претендують Хапоель Єрусалим, Каршияка та Сталь Острув Велькопольскі). Переможець протистояння увійде до топ-16 Ліги чемпіонів.

Варто додати, що українська команда вперше в історії вийшла з групи Ліги чемпіонів.

Прометей (Україна) – Сассарі (Італія) 89:56 (27:15, 18:17, 20:9, 24:15)

Прометей: Харрісон 17, Кеннеді 16 + 10 підбирань + 5 передач, Сидоров 7, Еванс 4 + 5 підбирань, Липовий 8 – старт; Доу 13 + 9 підбирань, Білан 7 + 7 підбирань, Лукашов 5, Петров 0, Бєліков 0

Нагадаємо, що минулого туру чемпіон України програв в Іспанії місцевому "Тенерифі" (78:80).

У третьому турі "Прометей" із рахунком 87:79 здолав італійський "Динамо Сассарі".

Зустріч 2-го туру проти "Людвігсбурга" відбулася на паркеті київського Палацу спорту й завершилася поразкою 64:86.

6 жовтня в першому турі "Прометей" із сиреною поступився "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, так само відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".