"Виродків понабирали, чорноср..." В ефір матчу УПЛ потрапив скандальний інцидент. Відео

22,9 т.
Зоря - Десна

Наприкінці матчу 14-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі між "Зорею" та "Десною" прозвучала расистська образа.

Інцидент стався після того, як на останніх хвилинах півзахисник "Десни" Владислав Калитвинцев (у білому) жорстко зіграв проти іранського нападника "Зорі" Шахаба Захеді.

Унаслiдок цього на полі почалася сутичка, в якій взяли участь й інші футболісти з обох клубів. У цей час в ефір потрапило образливе висловлювання: "Виродків понабирали, бл**ь, чорноср...".

Як заявив коментатор Football Hub, фраза прозвучала з лави запасних "Десни".

Зазначимо, що сам матч завершився з рахунком 2:1 на користь луганчан. Дублем відзначився Олександр Гладкий. У гостей один гол на рахунку Андрія Тотовицького.

У турнірній таблиці команди з 23 очками ділять третю сходинку. В обох команд по 6 перемог і 5 поразок, але "Зоря" має гру в запасі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому матчі 14-го туру УПЛ київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над донецьким "Олімпіком". Дубль на рахунку Бесєдіна, який повернувся на поле після 14-місячної перерви, пов'язаної з дискваліфікацією.

У цій грі голом-шедевром відзначився Віталій Буяльський.