Україна з рахунком 5:0 перемогла у Лізі націй. Відео

3 хвилини
32,0 т.

Збірна України з футболу розгромила у Єревані команду Вірменії у 5-му турі Ліги націй УЄФА. Зустріч групи 1 дивізіону В на республіканському стадіоні імені Вазгена Саркісяна завершилася з рахунком 0:5.

OBOZREVATEL вів онлайн матчу Вірменія – Україна.

Матч розпочалася у невисокому темпі, де вже на 4-й хвилині безглузда помилка Сергія Кривцова ледь не призвела до пропущеного м'яча. Тигран Барсегян втік від українців і завдав потужного пострілу центром. Через три хвилини вірмени організували другу контратаку, але цього разу били з офсайду.

Ініціатива поступово переходила до українських гравців, вони виконали кілька стандартів, але до реальної загрози воротам Давида Юрченка справа не дійшла.

Збірна Вірменії збудувала матч на контратаках, тоді як наша команда намагалася позиційно вийти на ударну позицію.

На 19-й хвилині двічі на вістрі атаки був Віктор Циганков, але в ударах динамівцю не вистачало точності. Через три хвилини Віктор взяв участь у забитому голі, віддавши передгольову передачу на Зубкова. Той прострілив на Тимчика та захисник "Динамо" відкрив рахунок.

Після забитого голу ситуація на полі не змінилася. Спокійному позиційному нападу гостей господарі протиставили контратаки. Україна практично не пресингувала суперника, дозволяючи вірменським гравцям безпроблемно приймати м'яч та його обробляти.

До кінцівки 45-хвилинки глядачі не побачили більше жодного удару в площину воріт, ні від однієї, ні від іншої збірної.

Після перерви Україна продовжила інертно грати з суперником, який володівы м'ячем, і за це не поплатилася вже на старті другого тайму. Після розіграшу кутового бічними ножицями бив Барсегян – його удар парирував Лунін.

На 57-й хвилині Яремчук запустив правим флангом Тимчика, той протягнув далі і вирізав чудову передачу в центр на Циганкова. Віктор відчувши, що за спиною перебуває його партнер, не став бити, а пропустив, де Геннадій Зубков у дотик зробив рахунок 2:0.

На 69-й хвилині рахунок став розгромним. Оборона збірної Вірменії повністю провалилася, Зубков вийшов один на один з голкіпером, видав високу свічку, яку ударом головою замкнув Довбик.

На цьому "жовто-сині" не зупинилися. Спершу на 81-й хвилині Данило Ігнатенко дальнім ударом під штангу забив 4-й гол, а потім Артем Довбик зробив дубль, виявивши високу індивідуальну майстерність у чужому воротарському майданчику.

Свій наступний поєдинок підопічні Петракова проведуть 27 вересня проти Шотландії.

Вірменія – Україна 0:5 (0:1, 0:4)

Голи : 0:1 – 22 Тимчик, 0:2 – 57 Зубков, 0:3 – 69 Довбик, 0:4 – 81 Ігнатенко, 0:5 – 84 Довбик.

Вірменія – Юрченко, Амбарцумян, Чалішир, Мкоян (Восканян, 76), Маргарян (Монрой, 75), Байрамян, Дашян, Григорян, Селараян (Серобян, 82), Бічахчян (Арутюнян, 46), Барсегян (3)

Україна – Лунін, Тимчик, Кривцов (Матвієнко, 77), Качараба, Забарний, Миколенко, Сидорчук (Пихаленок, 46), Ігнатенко, Циганков (Ярмоленко, 66), Яремчук (Довбик, 66), Зубков (Мудрик, 71).

Попередження : Сидорчук (31), Кривцов (61), Дашян (71), Арутюнян (89).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!