Україна – Вірменія: відео голів матчу Ліги націй

17,2 т.
Руслан Малиновський відзначився у другому таймі

Збірна України з футболу здобула перемогу у 2-му турі Ліги націй. Гра проти команди Вірменії у Польщі завершилася з рахунком 3:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Вірменія та пропонує подивитися онлайн відео голів.

На 64-й хвилині такий простріл вдався Олександру Караваєву. Півзахисник "Динамо" видав зрячу передачу на Руслана Малиновського і гравець "Аталанти" з 16 метрів влучним ударом у нижній кут зробив рахунок 1:0.

Футболісти збірної України

Як повідомляв OBOZREVATEL, що у першому турі Ліги націй "жовто-сині" обіграли в гостях збірну Ірландії. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол на початку другого тайму забив Віктор Циганков, вийшовши за хвилину на заміну.

Циганков забив Ірландії

У свою чергу, збірна Вірменії спочатку виграла у тих же ірландців (1:0), а потім поступилися в Шотландії (0:2).