Україна уникла поразки у непростому матчі Ліги націй

4 хвилини
33,8 т.
Україна Ірландія

Збірна України з футболу у 4-му турі Ліги націй на міському стадіоні у польському Лодзі зіграла внічию з командою Ірландії. Поєдинок групи 1 дивізіону В завершився з рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Ірландія.

Україна не стала використовувати стартовий штурм, розпочавши поєдинок досить обережно. Ірландці великими силами пресингували, не дозволяючи українцям просуватися далі за центральне коло.

Українці мляво атакували

Першу акцентовану атаку "жовто-сині" змогли організувати на 10-й хвилині, коли Малиновський узяв на себе гру, на підступах до штрафного майданчика обіграв кількох захисників і завдав найнебезпечнішого удару.

Малиновський отримав травму

Відповідь прилетіла на 16-й хвилині. Ірландці спокійно дійшли до наших воріт, Джейсон Найт видав ідеальну передачу на Трой Парротта, але ірландець, який перебував на самоті, у простій ситуації не влучив головою в дальній кут.

М'яч пролетів поряд зі штангою

Українська збірна не намагалася підняти темп, спокійно катаючи м'яч і лише зрідка вибухаючи гострими моментами. На 23-й хвилині свій шанс упустив Миколенко. Захисник "Евертона" відгукнувся на далеку діагональ від партнера, але не зміг переграти Келлехера.

Віталій Миколенко

На 26-й хвилині "жовто-синя" команда втратила Малиновського. Руслан у зіткненні з ірландцем отримав травму стегна та був замінений на Михайла Мудрика. Гравець "Шахтаря" одразу пішов на лівий фланг у нападі, а Шапаренко, Сидорчук та Зінченко утворили трикутник у центрі півзахисту.

Микола Шапаренко

Збірна Ірландії поступалася у класі, але помітно перевершувала у бажанні та самовіддачі. Гості вигравали більшу частину підбирань і на 32-й хвилині забили заслужений гол. Шапаренко віддавав до центру, але передачу перехопив Нейтан Коллінз. Захисник "Бернлі" показав чудову індивідуальну техніку, обійшов кількох суперників і пробив повз Різника.

Господарі помітно поступалися енергією та психологією на полі, і ці 45 хвилин стали найгіршими у виконанні збірної України за останні три матчі. Футболісти з України дуже мало рухалися, практично не відкриваючись. Командна дисципліна, бажання та самовіддача ірландців тотально перевершували індивідуальну майстерність збірної України.

Олександр Зінченко

У перерві Петраков знайшов потрібні слова – і вже на 47-й хвилині українці зрівняли рахунок. Розбивши пресинг і скориставшись вільною зоною, Ярмоленко прорвався флангом і віддав на вільного Довбика. Артему залишалося лише підставити ногу.

Забивши гол, "жовто-сині" продовжили атакувати, намагаючись розтягнути "утрамбовану" оборону суперника. Українцям дуже не вистачало оригінальності. Шаблонні дії легко читалися обороною і не становили жодних загроз ірландцям.

Збірна України давала дуже багато простору гостям. У кожного футболіста збірної Ірландії під час отримання м'яча було достатньо часу, щоб обробити круглий снаряд і гідно ним розпорядитися.

Українці мало били по воротах

Кінцівка зустрічі пройшла у рівній грі. Підопічні Петракова так і не змогли створити щось небезпечне біля воріт Келлехера.

Дмитро Різник

Україна – Ірландія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 31 Коллінз, 1:1 – 47 Довбик.

Україна – Різник, Караваєв, Матвієнко (Попов, 72), Забарний, Миколенко, Сидорчук, Малиновський (Мудрик, 28), Зінченко, Ярмоленко, Шапаренко, Довбик (Сікан, 73).

Ірландія – Келлехер, Леніхан, О`Ші, Коллінз, Макклейн, Каллен, Моламбі (Хендрік, 67), Найт (Хуріхейн, 67), Браун, Хоган (Робінсон, 56), Перротт (Огбене, 80).

Попередження: Забарний (49), Ярмоленко (51), Браун (65), Зінченко (79), Леніхан (81).

Свій наступний двобій у Лізі націй Україна зіграє 21 вересня. У перенесеному 2-му турі "жовто-сині" воюють із командою Шотландії.

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 червня Україна у третьому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію.

Віталій Миколенко.

Матч першого туру 8 червня проти Ірландії після експерименту від Петракова завершився мінімальною перемогою наших футболістів.