Україна з перемоги стартувала у Лізі націй після експерименту від Петракова

3 хвилини
33,1 т.
Ірландія Україна

Збірна України з футболу з перемоги розпочала новий розіграш Ліги націй. Підопічні Олександра Петракова у стартовому поєдинку групи А дивізіону В обіграли команду Ірландії. Матч у Дубліні на стадіоні "Авіва" завершився з рахунком 0:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Ірландія – Україна.

Цю гру "жовто-сині" розпочали експериментальним складом. Єдиним футболістом, який вийшов у старті і на Уельс, і зараз, став Віталій Миколенко.

Віталій Миколенко

Вже на 1-й хвилині Попов припустився позиційної помилки, ірландці скористалися діркою в обороні та двома передачами розірвали наш захист, але удару по воротах не було.

Микола Шапаренко

Ірландці включили високий пресинг – і біля воріт Луніна одразу виникла небезпека. Господарі продовжували тиснути, змусивши українського воротаря "Реала" помилитися.

Україна у дебюті відбивалася

Українська команда намагалася підлаштуватись під цей високий пресинг, але це їм не дуже вдавалося. Лунін помітно нервував. На 10-й хвилині дальній удар Найта Андрій насилу перевів на кутовий.

Лунін кілька разів рятував команду

З огляду на те, що порівняно з попереднім матчем Петраков зробив 10 замін, то читалася невелика незіграність наших футболістів. До середини тайму глядачі спостерігали досить хаотичний футбол без цілісного малюнка. Також відчувався і мандраж гравців, які до цього матчу більшу частину часу проводили у запасі.

Михайло Мудрик

Ірландці побудували свою тактику на швидку доставку м'яча атакувальному тріо Найта-Огбене-Робінсон, а ті вже намагалися прорвати захист українців. Обережний футбол із боку обох команд йшов майже пів тайму.

На 38-й хвилині Качараба розкішним дальнім ударом відкрив рахунок, але суддя Філіп Глова скасував взяття через офсайд.

Тарас Качараба забив гол, але його скасували

Після перерви Олександр Петраков випустив Віктора Циганкова, і ця заміна зіграла. Чи не першим своїм торканням динамівець зробив рахунок 1:0. 24-річний хавбек виконував із флангу штрафний, і ця передача, яку ніхто не замкнув, перетворилася на точний удар. Декілька футболістів, що впали в цей час перед Куївіном Келлехером, його дезорієнтували.

Віктор Циганков

Забивши гол, Україна віддала ініціативу господарям. Ірландці раз у раз організовували свої атаки, але до реальної небезпеки справа не доходила.

Така ситуація була до 78-ї хвилини, коли збірна Ірландії дивом не зрівняла рахунок. Спершу Лунін перевів удар Шейна Дафі в перекладину, а потім Чідозі Огбене не зміг влучити у порожні ворота, головою відправивши м'яч поруч зі штангою.

Ірландія – Україна 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 47 Циганков.

Ірландія – Келлехер, Крісті (Браун, 69), Даффі, Іган (О`Ші, 62), Коллінз, Стівенс (Макклейн, 69), Хендрік, Каллен, Найт, Робінсон (Обафемі, 69), Огбене (Хемілтон, 7) .

Україна – Лунін, Качараба (Караваєв, 72), Попов, Бондар, Сирота, Миколенко, Сидорчук (Ігнатенко, 88), Шапаренко, Мудрик (Пихаленок, 72), Зубков (Циганков, 46), Довбик (Сікан, 80)

Попередження: Каллен (54), Миколенко (78).

Свій наступний матч підопічні Петракова проведуть 11 червня у Лодзі проти Вірменії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій останній матч "жовто-сині" провели 5 червня. Поєдинок проти Уельсу завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол у ворота забив Андрій Ярмоленко.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!