Збірна України з футболу залишилася без перемоги та не змогла вийти в еліту Ліги націй

3 хвилини
13,8 т.
Україна Шотландія

Збірна України з футболу зіграла внічию з командою Шотландії у 6-му турі у дивізіоні B Ліги націй УЄФА та не змогла піднятися до елітного дивізіону А. Заключний матч групи 1 у Кракові на стадіоні ім. Юзефа Пілсудського завершився з рахунком 0:0.

Поєдинок розпочався з найнебезпечнішого моменту біля воріт Луніна. Безладдя в захисті дозволило Че Адамсу пробити і від рикошету м'яч пішов на кутовий.

Українці намагалися спровокувати на пресинг, щоб відтягнути гостей від свого штрафного майданчика, проте ті стійко грали в середньому блоці усвідомлюючи, що саме "жовто-синім" необхідно йти вперед.

На 8-й хвилині збірна України мала забивати гол. Мудрик просочився між захисників, видав ідеальний простріл на ліву робочу ногу Ярмоленка, але Андрій не зміг із 5 метрів влучити у порожні ворота.

Ми дозволяли опоненту "спокійно дихати" у центрі поля, зустрічаючи шотландців вже ближче до своїх штрафних. До 20-ї хвилини точилася позиційна боротьба без ударів по воротах. Гра йшла переважно на половині поля українців. Наші гравці кілька разів не встигали за суперниками, зупиняючи їх ціною фолів.

На 22-й хвилині Україна отримала другий шанс забити гол, але Артем Довбик, який втік у контратаку, влучив у голкіпера. У атаці у відповідь Тасос Сідіропулос вбачав гру рукою у Тараса Степаненка у своєму штрафному майданчику, але після перегляду ВАР пенальті було скасовано.

Напруга зростала і за мить червону картку за небезпечний підкат міг отримати Данило Ігнатенко, проте рефері знову пожалів нашу команду, обмежившись лише гірчичником.

Наприкінці тайму ініціатива переходила то до однієї, то до іншої команди, але до реальних гольових моментів справа не доходила. Натомість підопічні Петракова змарнували третій шанс на гол, коли Степаненко головою не влучив у ворота.

Друга половина почалася з потужного далекого пострілу Данила Ігнатенко, але його удар відбив Крейг Гордон.

Шотландія високо піднімала останнього захисника, намагаючись грати компактно. Це звільняло наші зони, але ми не встигали з останнім пасом, через що контратаки зупинялися штучними офсайдами.

"Жовто-сині" близько ходили навколо забитого м'яча, але не вистачало заключного удару. В атаку почали підключатися і українські захисники, але Ілля Забарний підтримав своїх партнерів, також не влучивши по порожніх воротах.

Українці постійно намагалися вертикальними передачами закидати за спину шотландських захисників, але за весь матч відбулася лише єдина передача Ярмоленка на Довбика. В інших ситуаціях суперник грав дуже грамотно, піднімаючи лінію останнього захисника, залишаючи нас у положенні "поза грою".

Завершальні хвилини пройшли у нервових атаках збірної України, проте гол так і не було забито.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Ліги націй Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією.

11 червня Україна у другому турі з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня "синьо-жовті" на міському стадіоні у польській Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).

24 вересня у 5-му турі наші футболісти розгромили суперників із Вірменії. Зустріч у Єревані завершилася з рахунком 5:0.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!