Україна на останніх секундах врятувалася в матчі з Бахрейном

4 хвилини
19,8 т.
Україна Бахрейн

Збірна України з футболу уникла поразки в товариському матчі з командою Бахрейну, що посідає в рейтингу ФІФА 99-те місце. Перший в історії поєдинок між цими збірними вiдбувся на ОСК "Металіст" у Харкові й завершився внічию 1:1.

Букмекери перед зустріччю оцінювали успіх гостей з Азії котируванням 9,10. Це був перший із трьох запланованих спарингів (з Північною Ірландією 3 червня в Дніпрі й Кіпром 7 червня в Харкові) у межах підготовки до чемпіонату Європи-2020 (старт 11 червня).

Україна - Бахрейн

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Бахрейн.

У цьому поєдинку не брали участь легіонери (футболісти, що виступають в зарубіжних чемпіонатах), а також Буяльський і Корнієнко (травма і ангіна).

Україна розпочала зустріч першим номером, подовгу тримаючи м'яч у центрі поля. Несподіване рішення від Шевченка було задіяти Марлоса на лівому фланзі.

Тарас Степаненко

Опорний півзахисник Тарас Степаненко впевнено діяв на фланзі, розбиваючи пресинг азіатів. До 18-ї хвилини українці віддали перевагу супернику, який позначав тиск на ворота Трубіна. Матч розвивався в дуже невисокому темпі, де гравці обох команд більшою частиною пішки переміщалися по полю.

Віталій Миколенко

Практично 7-8 футболістів Бахрейну перебували за лінією м'яча, що створювало труднощі в загостренні ситуації. На 20-й хвилині Миколенко по флангу продерся у воротарський майданчик і віддав гострий пас на Шапаренка, але півзахисник "Динамо" не зміг завдати прицільний удар.

Євген Макаренко

У ці хвилини саме Миколенко створював основну загрозу в нападі. Бесєдін спробував взяти ініціативу на себе і з інтервалом у декілька хвилин пробив з дальньої дистанції, але не точно.

Олександр Зубков

Під завісу тайму Бахрейн знову став всією командою на захист, змушуючи українців подовгу розпасовуватися в пошуках вільних зон. Україні катастрофічно не вистачало командної швидкості, тому вся гра проходила без просування вперед.

Після перерви ситуація не змінилася. Азіати встановили "автобус" у захисті, і українцям доводилося довго катати м'яч в центрі поля, намагаючись знайти шляхи розвитку атаки.

Починаючи з 60-ї хвилини "жовто-синім" вдалося трохи підняти темп, що відразу призвело до низки небезпечних моментів біля воріт Ібрагіма Лутфалли.

Георгій Судаков

На 68-й хвилині Довбик не зміг забити в найнебезпечнішому моменті в матчі. Марлос вивів форварда сам на сам із голкіпером, той його обіграв і з гострого кута не влучив у порожні ворота.

Через 5 хвилин Трубін у штрафний зніс форварда Бахрейну Аль Хумайдана, і чеський арбітр Павел Орел однозначно вказав на 11-метрову позначку. Дія реалізував покарання, пробивши паненкою.

Розлючені господарі влаштували справжній штурм і змогли домогтися успіху лише на останніх секундах. Циганков замкнув силовий простріл Довбика.

Україна – Бахрейн 1:1

Гол: 0: 1 – 75, пенальті Дія, 1:1 – 90+2 Цыганков.

Україна – Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов (Попов, 64), Тимчик (Караваєв, 78), Шапаренко, Марлос, Макаренко (Сидорчук, 64), Степаненко (Судаков, 46), Зубков (Циганков, 46), Бесєдін (Довбик , 46).

Бахрейн – Лутфалла, Аль-Шайх, Набив (Аль-Хазан, 76), Аль-Шамсаїл, Марун, Аль-Хумайдан (Халіф, 76), Реда, Харам, Абдула, Аль-Асуад (Дія, 66), Аль-Ромайхі.

Попередження: Кривцов (15), Марун (38), Аль-Асуад (49), Харам (59).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна (24-те місце в рейтингу ФІФА) невдало стартувала у відборі на чемпіонат світу-2022. Березневі ігри наші футболісти почали з сенсаційної нічиєї проти Франції, проте далі не змогли обіграти Казахстан, а потім на останніх хвилинах втратили перемогу над Фінляндією.