Угорщина – Португалія: відео голів матчу Євро-2020

3 хвилини
4,6 т.
Угорщина Португалія

Збірну Угорщини з футболу на останніх хвилинах було розгромлено командою Португалії (0:3) в 1-му турі чемпіонату Європи-2020. Поєдинок пройшов у Будапешті на "Пушкаш Арені".

Всі ключові події матчу відбулися на останніх хвилинах. На 80-й хвилині суддя не зарахував гол угорців, оскільки їхній форвард забіг в офсайд. Це розбудило Португалію, і за 8 хвилини чинні чемпіони континенту вкотили три м'ячі. Кріштіану Роналду оформив дубль і встановив кілька рекордів.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео голів.

Угорщина – Португалія 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 – 84, Геррейро

0:2 – 87, пенальті Роналду

0:3 – 90, Роналду.

Угорщина – Гулачі, Фіола (Варга, 89), Салаї, Ботка, Ловренчіч, Шафер (Нього, 66), Надь (Варга, 89), Шаллан (Шен, 78), Кляйнхайслер (Шигера, 78), Орбан, Салаї.

Португалія – Руй Патрісіу, Семеду, Пепе, Рубен Діаш, Геррейро, Данилу Перейра, Вільям Карвалью (Саншеш, 81), Бернарду Сілва (Рафа Сілва, 71), Бруну Фернандеш (Моутінью, 89), Діогу Жота (Андре Сілва, 81), Роналду.

Попередження: Рубен Діаш (38), Нього (80), Орбан (86).

Нагадаємо, що в понеділок, 14 червня, на чемпіонаті Європи з футболу-2020 пройшли ігри 1-го туру в групах D і Е.

Групи Євро-2020.
Розклад групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Справжня сенсація сталася в Севільї, де збірна Іспанія не змогла зломити опір шведів.

Ісак та Емерік Ляпорт
Захисник шведів Даніельсон (в жовтому) в боротьбі з іспанцями

Крім того Чехія була сильнішою від Шотландії (0:2), а Польща несподівано поступилася Словаччині (1:2).

Чехи не змогли перемогти шотландців
Матч Чехія – Шотландія

Нагадаємо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".