"У шоці від результату". Збірна України з футболу увігнала в депресію російських уболівальників

275,7 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу, обігравши команду Вірменії в Ліги націй, осоромила всі надії російських уболівальників. Фанати країни-агресора до поєдинку всіляко бажали успіху вірменам, висловлюючи припущення про поразку підопічних Петракова.

Перемога "жовто-синіх" з рахунком 5:0 ввела у ступор та шокувала фанатів із РФ. Росіяни зізналися, що не очікували такого результату, і він їх шокував.

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!