Цілком змінив. Петраков ухвалив несподіване рішення перед матчем збірної України у Лізі націй

5,6 т.
Петраков

Головний тренер збірної України Олександр Петраков вирішив повністю змінити стартовий склад команди. На матч Ліги націй проти Вірменії з перших хвилин не вийде жоден з тих футболістів, які виходили у старті на поєдинок із Шотландією.

Варто зазначити, що для півзахисника "Бордо" Данила Ігнатенко ця поява у старті є дебютною у кар'єрі

Повністю наш ростер виглядає так:

Лунін – Тимчик, Забарний, Кривцов, Качараба, Миколенко – Сидорчук, Ігнатенко – Зубков, Яремчук, Циганков.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України свій матч 5-го туру у дивізіоні B Ліги націй УЄФА проведе у суботу, 24 вересня, команди Вірменії.

У першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!