Де сьогодні дивитись футбол Вірменія – Україна. Розклад трансляцій Ліги націй

27,7 т.
Вірменія Україна

Збірна України з футболу в суботу, 24 вересня, проведе свій матч 5-го туру в дивізіоні B Ліги націй УЄФА. Поєдинок групи 1 проти команди Вірменії пройде в Єревані.

На OBOZREVATEL можна дивитися онлайн матчу Вірменія – Україна. Початок о 16:00 за київським часом.

Ті українські вболівальники, які не мають можливості особисто відвідати Республіканський стадіон імені Вазгена Саркісяна, зможуть побачити поєдинок на загальнонаціональному телеканалі ICTV. Також у прямому ефірі гру показуватимуть телеканали "Інтер", "1+1" та "Суспільне". Задля цього буде перервано телемарафон "Єдині новини".

Канали доступні в ефірному цифровому просторі T2, а також входять до безкоштовного пакету медіасервісу MEGOGO. Зазначимо, що на MEGOGO будуть показані решта матчів турніру.

Для тих, хто не зможе переглянути трансляцію в ефірі телемарафону, матч транслюватиметься на офіційному YouTube-каналі УАФ.

Перед грою підопічні Петракова посідають друге місце у турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

21 вересня у перенесеній грі 2-го туру підопічні Петракова зазнали найбільшої поразки під його керівництвом. У Глазго українці були розгромлені Шотландією (0:3).