Швеція обіграла Словаччину, видавши яскравий другий тайм у матчі Євро-2020. Відео

3 хвилини
5,2 т.
Швеція Словаччина результат

Збірна Швеції обіграла Словаччину в матчі другого туру групового етапу Євро-2020 з рахунком 1:0. Поєдинок пройшов у Санкт-Петербурзі.

Відео дня

Команди видали далеко не найцікавіший перший тайм, не створивши жодного стовідсоткового моменту за стартові 45 хвилин. Шанси в основному виникали після флангових подач і стандартних положень.

Словаки володіли територіальною перевагою, більше контролювали м'яч і частіше входили в штрафний майданчик скандинавської збірної, але до ударів у площину воріт справу так і не довели.

Словаки володіли перевагою

Перший по-справжньому небезпечний момент було створено на 60-й хвилині зустрічі. Аугустінссон відгукнувся на навіс Ларссона і потужно пробив під поперечину, але Дубравка в блискучому стрибку врятував словаків від голу.

Дубравка врятував словаків після удару Аугустінссона

Після цього шведи вперше в матчі заволоділи ініціативою та почали підтискати номінальних гостей. Головною дійовою особою в ці хвилини став нападник Александер Ісак. Спочатку його удару головою не вистачило точності, а потім він обіграв пів команди суперників і сильно пробив у ближній кут, але Дубравка знову виручив словаків.

Ісак постійно створював загрозу біля воріт суперників

Скандинавській команді вдалося конвертувати перевагу в гол на 77-й хвилині. Квайсон, який вийшов на заміну, прокинув м'яч повз голкіпера, а той збив нападника з ніг. Пенальті впевнено реалізував Форсберг.

Момент із пенальті

Через кілька хвилин Швеція могла подвоїти перевагу, але Ісак не віддав пас на партнера, який перебував у більш вигідній позиції. В результаті момент закінчився лише кутовим.

Словаки пішли вперед і створили непоганий момент після стандарту, але їм так і не вдалося завдати акцентованого удару після "пожежі" у штрафному майданчику суперників. У доданий до другого тайму час Швеція зуміла стримати натиск суперників і здобула першу перемогу на Євро-2020 завдяки яскравій грі у другому таймі.

Швеція – Словаччина 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – Форсберг, 77 (пен.)

Швеція: Ольсен – Люстіг, Ліндельоф, Даніельсон, Аугустінссон (Бенгтссон, 88) – С. Ларссон, К. Ольссон (Классон, 64), Екдаль (Свенссон, 88), Форсберг (Крафт, 90+3) – Берг (Квайсон, 64), Ісак.

Словаччина: Дубравка – Пекарик (Гараслін, 65), Шатка, Шкриньяр, Губочан (Ганцко, 84) – Куцка, Грошовскі (Дюриш, 84) – Косцелнік, Гамшик (Бьонеш, 77), Мак (Вайсс, 77) – Дуда.

Попередження: К. Ольссон (23) - Дубравка (76), Дуда (80), Вайсс (87).

У заключному турі групового етапу шведи зустрінуться з Польщею, а словаки – з Іспанією. Обидва поєдинки заплановано на 23 червня.

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.
Розклад плей-оф Євро-2020.

Нагадаємо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 червня на Євро-2020 відбулося три матчі. Спочатку наша національна команда здобула першу перемогу на турнірі, здолавши Північну Македонію.